Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrbig25

    őstag

    válasz Hevius #20954 üzenetére

    Az a baj, hogy az ízlésemnek sok minden tetszene. Kék-fekete lenne szerintem a legjobb (valami mély, kevésbé élénk kék árnyalattal), bár jó lenne előre látni, hogy milyen lenne, mert utána már nem lenne kedvem újrafesteni, meg ugyebár az anyagi helyzetemre se lenne jótékony hatással.

    W. : igazad van, hogy a fekete marha unalmas már, de mégis abból van a legtöbb és (szerintem) még mindig az egyik legszebb megoldás. Régóta gondolkodom valami fekete-fehér kombináción is, de mivel igencsak vizuális típus vagyok, ezért látnom kéne, hogy nézne ki.
    Krómozás vagány lenne, de mivel mindent magam szeretnék csinálni (ugye ez lenne a moddolás lényege), ezért ez kiesik.

    Plejik: valószínűleg a kék-fekete lesz. Kevesebb lesz a kék egy kicsivel, aztán ha nem lesz jó, akkor kezdek csiszolni :DDD

    szerk 1 : Ha már itt tartunk, akkor nincs valakinek egy felesleges multitokmánya Dremel gépekhez?? :U

    szerk 2 : ilyen alu,-vagy acél lemezt, honnan a legegyszerűbb és legolcsóbb szerezni, amiből ilyen takaró lemezeket lehet hajtogatni?

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák