Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Na én is megérkeztem a "retró" kuckómmal, mint elrettentő példa (katt a képre...).

    Természetesen ez a ház majd csak az alapja lesz egy későbbi projektemnek, tehát fog még bőven alakulni, de gondoltam megosztom veletek itt a sok csillogó gépsárkány között...

    Amit tudni érdemes jelenlegi állapotában a gépről, hogy 100%-ban passzív, a ventik (egyelőre) csak "dísznek" vannak fenn, egészen addig míg el nem készülök a hőmérséklet alapú vezérlésemmel. Igazából csak több órányi játék esetén "van" szükség az aktív hűtés, akkor is csak a dVGA részére, mert 75 fok környékére áll be és én szeretném a kártya élettartama miatt a kb. 60 fokos maximális hőmérsékletet tartani játék alatt is. Komolyabb 3D-s tervezéssel, vagy más általam végzett tevékenységgel sem sikerült ezt a hőmérsékletet sem elérnem, pláne túllépnem, tehát minden más esetben maradna passzív a gép.

    Azt sem gondoltam volna, hogy valaha elég lesz egy alsó kategóriás gép nekem, de mióta családot alapítottam és más projektek is bejöttek a képbe, azóta nem hiányzik, hogy "csillagromboló" legyen a gépem. Azt a nagyon kevés időt amit pl. Skyrimre fordíthatok, azt ez a gép is kiszolgálja maximálisan, munkára pedig bőven elég a teljesítménye... :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák