Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Eugene Roe #94665 üzenetére

    Jahogymás...hát érdekes, hogy az RCA-nál a jobb kábel tisztább hangot eredményez, jobb hangkép, kevesebb zaj, a tápkábel cseréjénél a változás a tisztább hang, kevesebb zaj...s te most azt mondod, hogy mindez a LAN-nál lehetetlen, mert a nulla-egyek igy is meg úgy is megérkeznek, ...ez igy felettébb érdekes elmélet...furcsa össze mosni a Lan kábel minőségét a nulla-egy vonulási renszerével, mig emide meg már más, mert emide nem ellenőrzi semmi hogy a forrásból elindult jel elért e az előerősitőbe...hát kérdem én, hova a bánatba menne? Vissza fordul, vissza mászik a rossz minőségű sodrott kábel közepén, vagy elszökik? Az elektronok is megállnak a rosszminőségű tápkábel előtt a fali dugóban: én innen sehovase, ezen menjen, akinek 2 anyája van! De a bitek azok (de csak azok, semmi más) mennek mint a rabszolgák a nádültetvényen, mert ellenőrzik őket...oké. Én meghallgatnék egy hifi szempontból minőségnek mondott LAN kábelt, s ha nem hallanék semmit, akkor elkönyvelném, hogy nincs rá szükségem. De nem vagyunk egyformák. :)

Új hozzászólás Aktív témák