Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    nagyúr

    válasz lezso6 #126026 üzenetére

    Ennél a rázkódásvédelem sztem mechanikus, vagy az minimum, mert egy kicsúsztatható tokba tolom be a 6 CD-t, majd ezt a blokkot egybe a házba. Amikor finoman bekattan, érzem, hogy fel-le-balra-jobbra finoman be van tompítva az egész, mintha mágnesesen lebegbe :D persze nem, de csillapított az egész transzport. Nem tudom van-e ezen felül memória, stb, nincs viszonyítási alapom. De már mondták haverok is, hogy de jól szól. Hát mondom semmi extra.. gyári (abból a legdrágább viszont).

    Na jó, azt hiszem, veszek egy CD-RW-t aztán megnézem azzal a formátumokat. VBR nálam is a voks, emlékeim szerint anno Lame-es 192 VBR nekem már nagyon jó volt, 256-os pláne.

    Ja és WMA is támogatott :))

    [ Szerkesztve ]

    Kígyó vére, béka hája, pók levedlett ruhája.. kondéromban lepke sül, kívánságom teljesül !

  • Dißnäëß

    nagyúr

    válasz lezso6 #126026 üzenetére

    Végül fejhallgatón egészen lentről indulva egy Nouvelle Vague elektro-akusztikus anyaggal (gyönyörűen szól), stereo-CBR-128-ról kezdve (meglepett mennyire vállalható, de azért tűntek el nüanszok itt már), győzni látszik a joint stereo-VBR-170-210kbps opció. Ez rendesen "wow, mit tud ez" szintű :D. 1h28m befért 108 megába. Ez marad. :DDD És ezt most fejesen ítéltem meg, autóban szerintem még lehet az eredeti, de mindenesetre egy még kisebb is bőven jó lenne, szélzaj, alapban más akusztika, hangszórók minősége (ami amúgy szubjektíven tök jó)...

    Kíváncsi leszek Vollenweider-re és egy kis Melodic Techno-ra ..

    [ Szerkesztve ]

    Kígyó vére, béka hája, pók levedlett ruhája.. kondéromban lepke sül, kívánságom teljesül !

Új hozzászólás Aktív témák