Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Eugene Roe #104099 üzenetére

    "a vak is látja, hogy nagyon elfogult vagy az éppen aktuális cuccaid iránt, "

    Ha nem tudsz szöveget értelmezni, azt ne rajtam kérd számon. Hol írtam olyat, hogy a saját cuccom végállomás? Olvasd már el légy szíves, hogy mit írtam..

    Utóbbi években volt egy tucat dacom. Ez neked nem elég? ;] Némelyikkel hetekig, némelyikkel évekig éltem együtt. Azt gondolom, ennyi tapasztalat elég kell legyen, hogy lehessen véleményem, vagy nem így gondolod? ;) Van aki az első dacja után ír olyan kinyilatkoztatást, amit én soha nem írtam eddig tucatnyi dac után.
    Pionneert nem értem... mitől és mi 200e? Vagy szerinted 200 ezret ér a félmilliós hálózati lejátszóm? Tényleg nem értem mire célzol.

    Az utóbbi években annyit fejlődtek, hogy ma már nem kell kukába dobni az olcsó dacokat, de ne találd már ki, hogy jobbak, mint a picit régebbi milliós kategóriájú dacok. Az az elfogultság részedről, hogy azt gondolod, 50e-ért eljött kínai nirvána. Jók, sokkal jobbak, mint pár éve voltak, de nem kéne átesni a ló túloldalára és azt hirdetni, hogy ma 100e-ért hájend kínai digitális láncot lehet kapni, mert ez úgy hülyeség, ahogy van.

    "csak a zene van"

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Eugene Roe #104099 üzenetére

    Ja igen... és még több tucat dacot lemezjátszót, erősítőt, hangsugárzót stb stb hallottam másoknál, akár szalonban (nem médiamárkt) , akár magánembernél 50e és 60 millió közötti ár sávban. Ez a 40+év aktív zenehallgatási tapasztalat nekem elég ahhoz, hogy ki merjem nyitni a szám, akármennyire tetszik vagy sem ez egyeseknek. Tőled sem fogok elnézést kérni, mert van véleményem. Viszont továbbra is azt gondolsz amit csak akarsz, csak ne személyeskedj. Maradjunk meg a szakmaiságnál, amennyire lehetséges, mert a személyeskedést nem tűröm senkitől ... illetve baráttól igen... azok vagyunk?

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák