Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz holozis_HUN #17630 üzenetére

    Az a baj, h nagyon sokszor nem te kell legyél az esemény középpontjában. Nyilván egy melee esetén ez kevésbé igaz, de egy ranged, helaer esetében nagyon is. S ilyenkor a camerafollow ugyan enged valamennyi játékteret, de az sokszor nem elég. Főleg ha rangedel mondjuk kint mozogsz a peremen, de mozogsz, attól függetlenül a kamera jobb, ha marad az esemény középpontjában! Így látod végig mi merre, nomeg az egered is ugyanott marad (pl raynorral kint mozogsz, bent thrall harcol butcherrel, s butcheren van az egered, akkor ha mozogsz is, butcher ugyanott marad a képen - persze valamennyit elmozoghat maga butcher, de azt könnyebb lekövetni, minsem azt, h jobbklikkelsz vhova mozgáshoz, emiatt mozog a képernyőd is, meg azon belül amúgy butcher is)

    Mondjuk én soha nem szoktam meg az egérrel mozgatást, mert razer orbweaverrel kezdtem leeve a játékot, ott meg van egy joystick a bal hüvelykujjamnál, így nem tudom mennyire vészes megszokni, de azt tudom, h nélküle sokkal nehezebb rendesen pozicionálni a kamerát - ami sokszor igenis meccsdöntő lehet :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák