Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz T_Csávó #36 üzenetére

    Dehogy van vége.
    Mi a barátokkal nagyon jókat játszogatunk vele még manapság is neten. Csak kár, hogy elég kevés normális 1on1 és 2on2 map van. Egyik kedvenc a Heroes team által készített Folyótorkolat (beach_ab) című pálya, de azt is át kellett alakítani, mert eléggé egyenlőtlen volt a két térfél. (Kár, hogy ez az egyetlen használható pályájuk.) Különben meg sajnos magunknak kell csinálni pályát, ami eléggé idő- és ötletigényes feladat.
    Másrészt meg kit érdekel, hogy már nem divatos a játék? Addig nincs vége a korszaknak, amíg játsza valaki. Engem személy szerint nem nagyon érdekel, hogy nem menő, ha sokkal jobban le tud kötni, mint a Heroes 4, vagy 5, vagy akármilyen mai divatos stratégia. Többet kell benne gondolkodni, egy napi elszúrt építkezésen akár az egész menet múlhat, satöbbi. Aztán mégnagyobb kihívás egy alapból vesztes helyzetben azon rágódni, hogy mégis hogy nyerhetne az ember, és hasonló ilyen nyalánkságok. Igaz, nem is elég egy menetre 2-3 óra, de ez nem nagyon zavar senkit közülünk. :)

    Netes versenyekről meg annyit, hogy szinte nagy vicc az egész. ''Ki tud több pontot szerezni egy adott pályán/kampányban?'', ''Ki tud előbb összegyűjteni X mennyiségű nyersanyagot?'', stb típus teljesen elrontja a játék lényegét. Meg amúgy sincs meg bennük a ''játssz együtt a barátokkal'' feeling. :) Néhány sör/bor mellett jó emlegetni, hogy hű de elverte a Kis Pista a Kovács Jánost Fortress-szel, pedig alapból azt a várat és a harcos hősöket ki nem állhatja. :D

    Nekem is jól esik 10 és fél hónapos hozzászólásokra reagálni, de UP-nak szántam és egy kis kedvcsinálónak. :))

    [Szerkesztve]

    Skynet is real. It's called Google.

Új hozzászólás Aktív témák