Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz thesound #78788 üzenetére

    Nem mondanám. Mostanában rengeteget játszom Cube lockkal. Rin is bent van a control meccsekre, ahol nem kell gyorsan nyerni skullal.
    Mostanában érthető okok miatt rengeteg paladin jön szembe. Őket nagy többséggel verem, viszont előfordul néha 1-2 ritkább meccs is. Pl. Taunt warrior ellen reggel játszottam és majdnem földhöz vágtam a telómat az RNG miatt.

    Végig én irányítottam, viszonylag korán elkezdett Rag hero powerezni. 3x egymás után arcra lőtt a cucc. Lethal setupon volt, Azari kint volt, pakli nuku, kezében semmit érő clear-ek lehettek. Semmi esélye nem volt nyerni a srácnak, mert ha arcra lőtt is a Hero power 3 HP-m maradt volna. Erre mit látok 3 DMG Lich king AOE....

    A tököm kivan az ilyen bullshit RNG-vel, amit nem lehet kivédeni. Az ilyen coin flippeken megy el a meccs, amit simán nyernél amúgy, engem ez bosszant a leginkább. De egyébként maga a Warrior Quest is 1 vicc. Nem szabadna ilyen end game wind conditiont adni 1 kasztnak.

    Kíváncsi vagyok az APAC HCT kör után milyen nerf jön. Remélem most nem kúrják el a metát, mint az elmúlt összes alkalommal. Mindig kimaradt 1 kaszt, ami aztán a következő negyed évre OP maradt, mert kiesett a legnagyobb ellenfél. Pl. Raza Priest.

    Következő lapok lehetnek (szerintem érintettek):
    -Lackey
    -Dark Pact
    -Spiteful Summoner
    -Rogue Quest

    Ezzel csak az a baj, ha ezek a nerfek jönnek akkor a paladint nem lehet majd megállítani. És ez azért problémás, mert nem lehet sehogy nerfelni a 2 új legót, mert a statok változtatása nem befolyásolja a hero powert.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • F-ECT$

    titán

    válasz thesound #78788 üzenetére

    Szinte minden deck olyan hogy ha időben jön az a 2-3 kulcslap, ami kell, akkor nyer ha meg nem, akkor nem. Érdekes meccs akkor alakul ki ha egyik játékos sem húz jól.

    Fél éves kihagyás inkább 30k, a 15k kevés.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák