Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz saen #77611 üzenetére

    A twitter mindentől felrobban... egy napra. :D Holnap meg már a kutya nem fog emlékezni sem rá. Ráadásul nagy összegben mernék rá fogadni, hogy a hőzöngő emberek 99%-át nem érinti, akit igen, az meg elintézi egy vállrándítással és alkalmazkodik.

  • Chronos85

    tag

    válasz saen #77611 üzenetére

    Érdekes, hogy egy ilyen valóban keveseket érintő változástól mennyire "felrobbant" a közösség.

    Az hogy az arénában sorban jönnek blizzard szerint "minor" hotfixek amiket 3-4 nappal késöbb a játékosok lelkes tagjai tesznek közzé különböző 3rd party programokból kinyert táblázatok segítségével az teljesen OK.
    Sose volt erősségük a kommunikáció és balance, mélyen nyúlnak vissza ezek a gyökerek jóval a HS elöttre, bár nagyritkán egyszer összejön nekik is.
    És még az sem igaz, hogy Ne lenne aréna leaderboard. De engem igen is zavar, mert bár ez csak egy játék de, mivel ilyen maximalista vagyok, igyekszek itt is a legtöbbet nyújtani a tudásomhoz képest. Tudom hogy ez csak a hasonszőrű aréna játkosoknak egy összehasonlításként szólgál, mert nem kapsz érte semmit, sőt a nagy többség még az aktuálisra sem emlékszik nem hogy az előző havira.

    De nemtom mit szólnának egyesek ha elindulnánk egy maratonon és a pálya bizonyos szakaszát miután már elhaladt rajta a mezőny egy része átraknák, az hogy most nehezebb vagy könyebb terepre, a fair playt tekintve teljesen mind1.
    Javítsatok ki ha tévedek, de én így látom a dolgot. Lehet itt utólag mentegetőzni, de sztem ez a minimum hogy ha hibázok vmiben akkor elismerem és elnézést kérek. Bár ez sovány vígasz az érintetteknek.

    grizlisandor a következő varázsszám 90%ban biztos hogy a 7es lesz. fogtundernek és nekem is itt adta a kövi WW boostert.

Új hozzászólás Aktív témák