Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1nG HuNp

    őstag

    válasz SLYM #58794 üzenetére

    Midrange minden, a shaman, a hunter, a warrior es a druid is

    (raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

  • h3lios

    addikt

    válasz SLYM #58794 üzenetére

    Dragon Warrior, Midrange Shaman, Disco Zoo, Secret / Face Hunter, csak, hogy 1 párat soroljak. Egyik sem face deck, de egyértelműen elmentünk a minion based oncurve játék felé. Csak, hogy 1 példát mondjak: a mostani shaman sokkal inkább snowball-ra épít és aggro deck, mintsem mondjuk 1 klasszikus Midrange Paladin. Most Wild-on összeraktam 1 midrange paladin-t. Belcherrel, Shredderrel meg N'Zothal. Az igazi midrange pakli. A mostani Shamanban a legnagyobb drop a Valiant 5(7) manáért. A Thing from Bellow inkább 3-4. manás kategória a totemek miatt.

    Emlékszem amikor a patron dominált gyakorlatilag nem voltak midrange paklik, mert a 2-es attackot bűntette nagyon a Patron. Márpedig ha most megnézzük a mostani shamant tele van ilyen minionokkal. Spirit Wolf, Totemek 1 Valiant buff után, seering totem. Ha a régi patron még mindig valid deck lenne ez a mostani midrange shaman soha nem jöhetett volna létre.

    A jelenlegi metából egyedül a Control Warriort szeretem, az most megint használható lett C'Thun nélkül. Attól kikapni a legkevésbé idegesítő számomra, mert tudom, hogy valszeg nem idióta early game RNG -n múlik a meccs. Persze, ha eljut odáig, hogy jönnek a Monkey-s legendaryk sok múlik a szerencsén és a Brawl is RNG clear, de legalább lehet számítani dolgokra. A Shaman 1 VICC ilyen szempontból, de a zoo is. Előbbinél a totem roll, a storm roll játékokat dönt el. A Zoo-nál ugyan ilyen a Doomguard Discard és ha játszik Golem-et nem mind1, hogy eldobja egy Soulfire, vagy ott csücsül a kezedben halott lapként.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák