Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz zsuha #55124 üzenetére

    Azt hiszem találtam megoldást. Az alap 10 dolláros promo mellé tudunk még 5 dollárt rakni, igy összesen 15 dollár lesz, és szerintem az is meg fogja tudni venni a hősöket akiknél 12,49 az ára. Annyit kell tennünk, hogy az Amazon underground app-ban a Your Account menüben legörgetünk az Invite Friends menüpontba, és megadunk egy referral kódot. Tudtok találni referral kódot neten, de ha nem akartok keresgélni itt az enyém: DOMIN8986N.

    Nekem már volt egy amazon fiókom, és a második probálkozáshoz csináltam egy újat, az újnál pedig a régi fiókom referralját meg tudtam adni.

    A kód megadása után egy telefonos megerősitést kért, én itt megadtam neki egy legit HU telefonszámot, arra küldött sms-ben egy kódot ami egyből megjött, azt kellett beirni, aztán irta hogy jóváirtunk neked 5$-árt, használd egészséggel, és az egyenlegen is megjelent egyből:

    Kipróbálni sajnos nem tudom perpillanat, mert még 10 dolláros "egyenleggel" plusz bankkártyával próbáltam venni egy hőst, és azóta teker még a Waiting for Auth..

    De szerintem igy mennie kell. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák