Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz saen #43994 üzenetére

    Nyilván nem azzal volt a legnagyobb baj, hogy a ladderen túl OP volt a patron. Mert egy közepesen jó vagy jó játékos is simán elmisselte vele a Lethalt. Az igazán durva a Lifecoach és Zalae féle pro-k kezében volt, akik szinte bármit meg tudtak vele verni, még a hard counter handlockot is.

    És éppen ezért minden bajnokság ugyan arról szólt. Nem is beszélve a legend rank felső rétegeiről. De a Ladder többi része, ami sokkal több embert érint nem a Patron warriorról, hanem sokkal inkább a face hunterről szólt. Egyébként 1 árny oldala is van a Patron Warrior nerfelésének. Az ilyen Secret Paladin mocsok most nem talál legyőzőre és most szinte tényleg már Paladinstone a játék neve.

    Ma felhúztam magam, hogy ladderen 1-et előre 1-et hátra haladok és a rank 15 se lett meg (mondjuk csak 1-2 napot játszottam a hónapban, a többi nap melóztam javarészt). De most összeraktam énis ezt a fost. Eddig még nem vesztettem vele, pedig nem vagyok 1 jó játékos. De gyakorlatilag annyira OP lett Dr. 6, hogy az ellenfél board hátrányban nem tudja körbe játszani. Főleg a Midrange és az Aggro paklik ellen nagyon büntet. A Facehunternek esélye nem volt és még Tradelni is elkezdett, pedig ez szembe megy a szabályokkal.

    Komolyan nincsen benne semmi kihívás, csak ki kell dobálni a lapokat, leszedni az ellenfél lényeit. Amiben nagyban segít a két Weapon és a 2 Keeper is. Aztán reménykedni kell, hogy turn 6-ra behúzod a lovast, vagy a divine favor-al tele húzod magad megint.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • KaraDani

    addikt

    válasz saen #43994 üzenetére

    Nekem ugy remlik, hogy csak azt mondtak, hogy ladderen nincs kiemelkedo winrateje a decknek. Ami konnyen lehet, hogy igaz is volt, mert nehez volt jol jatszani, szerintem a mostani secretpala sokkal inkabb gond rankeden (mivel eros es agyatlan), mint a patron volt. Viszont versenyen pont forditva volt, a patron felelmetesen eros volt a jo kezekben, es a versenyeknek nagyon jot tett a nerf szerintem. Szerintem itt most semmi gond nem volt ezzel a kommunikacioval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák