Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz DaveNo1 #40290 üzenetére

    jó, hát tudom, hogy az irónia nem jön át írásban, meg nem volt a végén Kappa, de persze egyáltalán nem gondoltam komolyan.

    szerintem is egy szar irány, amit a Team 5 követ, legalábbis az, ami a nyilatkozatokból átjön. én értem, hogy minél több játékosnak nyitva akarják hagyni a játékot, de komolyan kell egy olyan bázisra építeni, aki mondjuk a tutorialnál megakad? fognak ezek az emberek valaha pénzt költeni a játékra? én nem hinném.
    ezt a játékot már egyértelműen a profik éltetik, pl. Kolento 4 óra streammel látható változásokat tud hozni a metában, ha ők nem használják az új lapokat, akkor kvázi senki sem fogja. a játékból eleve hiányzik a class felépítés miatt a legtöbb kártyajátékra jellemző kombinációs lehetőség, nincsenek benne mély mechanizmusok és túlságosan előtérbe helyezi a véletlen szerepét a játékosok egyéni döntéseivel szemben.

    ami miatt nem mentem át fél éve Hexet, vagy MtG-t játszani, az nagyrészt az idő, mindkét játékban jelentősen hosszabb egy átlagos meccs, mint HS-ben, illetve a Wizards úgy néz ki, mintha konkrétan direkt nem akarna használható klienst írni a Magichez. pl. mekkora baromság már, hogy a kézzel összerakott és a varázslóval készített paklik nem egyenértékűek? ez így majdnem annyira szürreális, mint az, hogy a target dummy rare lap.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák