Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tov

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Egy kis problémába ütköztem, ami úgy néz ki kifogott rajtam :(
    A tényállás következő: van egy Transcend TS32GSSD25-M típusú 2,5"-os IDE SSD vinyóm. Ez volt a laptopomban, de egyik pillanatról a másikra a rendszer megadta magát. Nem indult a Windows és másik gépbe átrakva csak a partíciókat láttam a rajta lévő adatokat nem :( Sebaj nem először fordulna ilyen elő velem Windowsos környezetben, de itt jött a gond a rajta lévő adatokat GetDataBack-el szépen vissza is tudtam szedni probléma nélkül mindent látott és át is tudtam másolni. Viszont, amikor újra akartam telepíteni sem a Windowsos telepítő sem más közforgalomban lévő Partition Managger-el nem sikerült a vinyót újra életre keltenem :( sem formázni nem tudtam a rajta lévő partíciókat sem kitörölni őket.
    Esetleg valaki találkozott már hasonló problémával ha igen van rá valamilyen megoldás?

    Már elöző életemben sem hittem a reinkarnációban.

  • tov

    csendes tag

    válasz liksoft #22742 üzenetére

    Nekem is úgy tűnik, viszont ha meghalt volna akkor szerintem nem látnám az összes rajta lévő adatot egy másik programmal és nem tudnám onnan kimásolni szerintem. Habár SSD-k területén azért annyira nincs még nagy tapasztalatom. Mondjuk valószínű ha normál vinyó lenne már rég rohantam volna vissza a boltba garanciáztatni, de mivel most nincs a helyére másik és amilyen pozitív tapasztalatom van arról, hogy mennyire el szokták kapkodni a boltok ezeknek a cseréjét ha lehet megpróbálnám helyrepofozni, mert szerintem még valahogy biztosan meg lehetne, mert szerintem fizikai hibája nincs az egységnek, csak a partíciós táblában vagy nem tudom hogy hol lehet nagy káosz, de még nekem nem sikerült rájönnöm a megoldásra és ezért is írtam ide hátha valaki oldott már hasonló problémát

    Már elöző életemben sem hittem a reinkarnációban.

Új hozzászólás Aktív témák