Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    sziasztok

    Lenne egy problémám, viszont még az se biztos, hogy HDD de erre gyanakszom.
    Adott egy gép (ismerősé, csak telepítenem kellet), netezésre meg játékra használták (10éves kis srác szóval egyszerű kis játékok, nem egy erőmű a gép). Viszont a gép elkezdett újaindulgatni. Elhozták, tényleg sokszor újraindult és állandó hibaüzeneteket kaptam, hogy a windows megakadályozta a program futtatását mivel káros lehet a winre..., Ha újraindult utána pedig HDD-t javított mindig és általában ott meg is állt x%-nál. Újrapakoltam a wint, az újraindulások eltűntek, viszont már szinte újraindítás után, programindításoknál hibaablakok, nincs telepítve stb. Akkor pl még működött az eseménynapló, most hozták vissza 1-2 nap múlva, hogy megint problémák vannak vele. Gondoltam megnézem az eseménynaplót, hát hibaüzi, hogy az mmc telepítése sikertelen a rendszerleíró adatbázis sérült. A start menü fele nem látszik, fekete négyzetet rajzol a helyére... Ez HDD hibára vezethető vissza nem?

    Annyit mondott még, hogy volt kb fél éve egy kis villámos összetűzésük, amire is ahol vették a gépet, gariban minden alkatrészt kicseréltek. Még az is lehet, hogy a vinyót nem.

    Valaki ötlet? tanács? bármi?

    Köszi

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

  • krokk

    senior tag

    válasz Dzsekó #6462 üzenetére

    Köszi.

    VGA integrált. De nincs is pót kártyám amit beletehetnék. Kondikat megnézem mindjárt. Meg a smartot is. Már ha el fog indulni a gép. Kollégám ugyanis csak leadta, hogy nézzem meg mert nem megy, de azt csak most mondta el, hogy nála egyáltalán nem is indult el a win, azt mondta tök fekete kép volt. Smart menni fog (ha mégse akkor link). Engem azért ez a fekete startmenü aggaszt.
    Na jelzem mire jutottam majd.

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Új hozzászólás Aktív témák