Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Tüzi #1076 üzenetére

    Te el is olvasod, hogy mit kérdeznek vagy válaszolnak az emberek? Én válaszoltam, nem kérdeztem. Adatmentéssel foglalkozom 1990 óta, így sok saját fejlesztésű programot használok, vagy legálisan megveszem. A crack itt nem divat! :((( A hsz vadászat szintén nem.

    Jó reggelt!

    Szerk: A tagság és a hozzászólás száma alapján is érdemes megnézned, kinek mit válaszolsz. De a tulajdonságokat sem érdemtelen időnként végignézni!

    [Szerkesztve]

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Tüzi #1078 üzenetére

    Fenntartom, nem olvasol.

    Linux alól látja az adatokat, le is tudja menteni adatmentő program nélkül. Neki VISSZAÁLLÍTÁS kell, nem adatmentés. :( Erre is van progi, de nem néztem azóta sem utána (dolgozom), így nem tudom a nevét.

    Szerk: a ''krekk'' és serial ugyanabba a csoportba tartozik. Nevesen a szerzői jogok megsértése, jogosulatlan előnyök élvezése. És nem érdekel, hogy nincs fizetése, kevés a pénze, stb.... Gondolkodjon előre, mentsen, vagy fizessen. Mindenki addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér. Ha nem tartjuk tiszteletbe mások jogait, minket sem fognak tisztelni. Tipikus példája, hogy a képviselők számla nélkül elszámolhatnak költségeket úgy, mint mi NEM. De ez már politika, és nem ide tartozik!

    [Szerkesztve]

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Tüzi #1080 üzenetére

    Még mindig nem érted. Én is tévedek, nem is egyszer. Ettől vagyunk emberek.

    A takaróm meg használt pII serverre futja (3000 Forint volt - jobb lenne egy P4, de nem futja rá). De vagy fejlesztek, vagy vásárolok programot.

    Végül pedig akinek havonta nincs 150 forintja egy DVD-re (ugyanis ha nincs ennél több pénze, feltételezem munkája ezáltal menteni valója sem több) az ne számítógépes munkát keressen. A családi felvételek ezen elférnek (ja, mivel veszi fel, mert arra sincs pénze.....), mp3, avi, dvd meg ismét beszerezhető.

    Részemről befejeztem, mert ha ez sem világos, akkor teljesen meddő vitának néznénk elébe.

    Szerk: És ezek felül több gyerekes vagyok, így családfenntartó is vagyok. Viszont régi neveltetésű, és elvárom azt a tiszteletet amit másnak is megadok. Megpróbálom az élni és élni hagyni aranyszabályt betartani. Nekem sem könnyű, de megoldom. Igen, olyankor nem is egy dologról ami még tegnap meg volt, le kell mondanom. Nem örömmel teszem, de ha nem tartanám magam az elveimhez, és úgy viselkednék mint egyre többen, akkor elmondhatom, ez az ország pánikszerű gyorsasággal gyarmati sorba fog sűlyedni. És csak a saját önzésünknek köszönhetjük majd. Na ebben nem vagyok partner.

    [Szerkesztve]

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák