Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • lono981

    csendes tag

    Sziasztok!

    Érdekel valamelyikőtöket egy jó állapotú ezüst színű Onkyo tx sv 454 erősítő? Csak sztereóban ment, mert a többi hangfalra nem tellett sajnos. 1999 óta van nálam és én vagyok az első tulaja.
    Javítva soha nem volt. Megbízható, stabil berendezés. Az ára mindenképpen megegyezés alapján lenne kialkudva. Győrbe el is vihetem, ha a környéken él az illető.
    Ha esetleg nem a témába vág akkor bocsika. Képeket az avforum.hu oldalon találtok róla.
    Hátha kell valakinek egy ilyen erősítő is. :C

  • lono981

    csendes tag

    válasz Mono_G #6168 üzenetére

    Csá Mono!
    Nekem Onkyo erősítőm van és Wharfedale Valdus 400 hangfallal hallgatom.
    Ami a lényeg, hogy dance, rock, metál, pop és elektronikus zenére ez a két berendezés megfelel.
    A TX 8222 berendezés az sztereó receiver. A másikat csak 506-ként említetted. Szerintem te a TX-SR 506 házimozi készülékre gondoltál és az is kifutó modell.
    Én a Hifi Piac nevű újságban olvastam egy tesztet a 9.5-ről. No, az is a fent említett zenékre való, mert jó mélyei vannak. Az újságban állatként jellemezték. Valakinek ez tetszik, valakinek nem. Kérdés neked tetszik vagy nem. Ez a te döntésed.
    A te általad megjelölt 9.4 is ilyesmi lehet. De mindenképpen hallgasd meg. Ez nagyon fontos.
    Üdv:
    Norbi

Aktív témák