Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Termi16

    őstag

    válasz WN31RD #13357 üzenetére

    Ehhez azért annyit hozzátennék, hogy a Logitech-nél a Z sorozat a legerősebb, tehát itt vannak a legjobb termékek. Ha pc-s hangszórókról beszélünk, akkor a z-2300 valószínűleg a legjobb/legerősebb ilyen cucc 2.1-ben, és ez igaz az 5.1-ben a z-5500-ra is. Az összes többi modell valóban gagyinak mondható, ezek viszont nem :) Nem véletlen kerülnek ennyibe.
    Ha jól sejtem, Te vettél annak idején egy 20k-s 5.1-et, az persze, hogy lófütty...:) A z-5500 80000ft fölött van újonnan.

    40-ből pedig nem fog szerintem értelmes sztereó rendszert összehozni. Persze az általad írt összeg már jó lehetne...

    Ja és a hangkártya témához annyit, hogy ég és föld a különbség az előző lapom (gigabyte p35c-ds3-r, annó 35k volt) és az asus xonar dx között, úgyhogy igenis ezekhez a Z-s cuccokhoz már megéri venni egy jobb hangkártyát, az integráltnál mindenképp jobb lesz.
    Tudom, mert a Z-5500-am próbáltam a giga lapom integráltjával, a mostani asus lapom integrtál hangkarijvál és az asus xonar dx-szel is.

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Aktív témák