Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz #98221312 #145659 üzenetére

    Tapasztalatot korban vagy évben megadni súlyos érvelési hiba. Volt rá példa, hogy mozitechnikusok esetében érveltek ezzel, aztán most én képzem őket tovább. Ennyi erővel mondhatnám, hogy a korom miatt jobb a hallásom, ami biológiailag igaz is, de hülye érv, és ebből még nem származik, hogy értek is bármihez. Ha meg már itt vagyunk: volt, aki "végtelen" tapasztalat ellenére sincs itt tisztában vele, hogy milyen hangerőn is kell az egyes hangszóróknak szólni.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

  • BBéci

    titán

    válasz #98221312 #145659 üzenetére

    Olyanokat oktat házimoziról, akik már akkor azzal foglalkoztak, amikor Ő még nem is élt. :DD
    Csak tudnám, milyen alapon? A neten olvasottak alapján?

    (#145664) MasterMark
    Egyértelmű, mert ahhoz sok-sok év gyakorlat kell.

    (#145662) ELACielvtárs
    Boldogat!

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • sixpak

    nagyúr

    válasz #98221312 #145659 üzenetére

    Te viszont úgy osztod az észt, hogy a leghalványabb fingod nincs a témáról, mások után mész és nagy szavakkal mondod vissza a leckét, de a legdurvább, amikor meg akarod védeni őket. :D
    Néhány hónapja még itt tartottál.
    Aztán a mestered megemlítette, hogy a "hangzásjavítók" használata nem javallott, bizonyos szint felett.
    Na, onnantól kezdve jöttek ezek, esetleg ezek. :)
    Azóta ha meghallod az EQ szót, kikelve magadból utasítod rendre a "hozzá nem értőket."
    De említhetném a front hangsugárzók hallgatói pozició felé fordítását, a center sugárzó elhelyezését, a sor végtelen....
    Azóta tápkábelt cseréltél a Denon 2100-on, hihetetlen változást okozott, persze csak miután megnyugodott a kábel.
    Most pedig a Pure Direct filmezés van műsoron...
    Tényleg lusta vagyok ehhez, de aki akarja az visszakeresheti a munkásságodat. :K
    És ezzel a tudással te jössz ahhoz, hogy a 21 éves fórumtársat - akinek nem mellesleg a kisujjába több tudás szorult, mint amennyi neked valaha is lesz - vond kérdőre és megkérdőjelezd a tudását....azért húzzunk már meg egy határt.
    Én konkrétan több olyan fórumtársat ismerek, aki csak röhög az okoskodásodon (és persze a hihetetlen fejlődéseden), de olyat is, aki a magadfajták miatt nem jár ide.
    Én továbbra is olvasom a topikot, kiválóan szórakozom, de most muszáj volt hangot adnom a megdöbbenésemnek.
    Mielőtt megkérdeznéd, pont 2x annyi idős vagyok, mint az általad a koránál fogva lenézett kolléga....és ilyenformán, ennyi idős létemre, nem is égetem magam baromságokkal. :)

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák