Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Inhouse #63243 üzenetére

    Keress egy lapszabászatot, bútorboltot, szerelvényboltot a környéken, ahol Blum és Forest termékeket forgalmaznak.
    A Blum jobb minőségű vasalatok tekintetében, a Forest kínálata fogantyúk tekintetében nagyon széles. Nagyjából meg is vagy.
    Én ebben dolgozok, nekem könnyebb. Észrevettem, hogy Forest-es fogantyúkat tart a sarki szerelvénybolt, Forest katalógusból kinéztem a konyhában a harmonikaajtó kopó műanyag alkatrészét és megrendeltem belőle cikkszám szerint 10 darabot. 1-1,5 évente cserélem és ezért nem mentem ki az utcából sem.

    A linkelt vasalatok az említett gyártók kínálatában szerepelnek. Nem elég a videó, a katalógusokat kell forgatni, szélesedik a világképed, ha nem csak ötleteket, hanem megoldásokat is látsz. :K Vannak olyan filléres megoldások, amik nagyban emelik az elégedettséget, például a polcos szekrény helyett a mély, öblös fiókok, vagy az össze-vissza ütődő pánt helyett a csillapításos.

    A vasváz helyett használhatsz erősebb korpuszt (pl 25 mm vastag anyag, vagy normál 18 mm-es duplán) és erre 38 mm-es konyhapult polcnak, ez megtartja a jövő hetet is. Nálam a cipős szekrényre rá lehet ülni: 40 mm vastag tömör fenyő lap, 20 mm-es fenyő oldallap, belül meg pluszban 18 mm fenyő dekoros bútorlap oldalanként. Egy nyikkanás nélkül tári, ahogy hab testemmel ráhuppanok.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák