Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz macilaci78 #63241 üzenetére

    Köszönöm mindkettőtöknek. Ilyenkor kár, hogy nem a fővárosban lakik az emberfia, egyébként meg nem hiányzik. Itt ahol én lakom, egy vidéki kisvárosban, korlátozottak a lehetőségek. A csavarboltban meresztik a szemüket, ha nem Mx, vagy Reisser csavart kérsz, hogy olyan nincs is... Ikea messze van, az meg elrettentő, amikor egy 1490-es tétel +1490-ért el is jön házhoz. A szomszéd városban van Obi, meg Praktiker, de ha valami nem akciós, akkor arany árban van. Szeretem, ha nem csak egy apró kép van róla, hanem meg tudom fogni és látom, hogyan is fogom tudni használni. A helyi bútorosnál is gyenge a felhozatal. Nagyon komoly vasalatokat nem akarok (most nem ezekre gondolok), de pl. az asszony linkelt egy videót, ahol minden kinyílik, lecsúszik, kifordul, stb...írtam neki, hogy ilyen biztosan nem lesz.
    Még nem állt össze teljesen, valahol van egy adag kép, amit évek alatt összegyűjtöttem a témában, azokat is át kell néznem. Egyszerű és praktikust szeretnék. Nem lesz szellős, felül plafonig dupla felső szekrénnyel, úgy, hogy el kell takarnom vele a fűtéscsöveket. Az egyik végén egymáson mosógép/ szárítógép, illetve mosogatógép és kis fagyasztó...ehhez is fog kelleni egy vas váz, jobb a békesség elv szerint. A másik végén L-ben befordul, ott lesz a mosogató.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák