Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Trash #58755 üzenetére

    Kärcher K 2.14-em van jó pár éve és ugyan nem heti rendszerességgel, hanem legfeljebb félévente használom, de nincs vele problémám. Persze valószínű, hogy nem ipari célra készült.

  • Sokimm

    senior tag

    válasz Trash #58755 üzenetére

    Nekünk is a kicsi K2 van, és bár még talán van rá garancia, de látom már előre az élete végét. (műanyag minden rajta)
    Ami miatt mi ezt vettük, az az utánpótlás, tehát ha bedöglik, és veszünk egy újat, akkor a kábelezése, kefe csomagja jó ahhoz is. Ha kínából rendelek valami feltétet, akkor valószínű ehhez a brand-hez igazítják majd a meneteket, gyorscsatlakozókat. (persze nem tudom milyen a többi márka csalakozása, de nem is volt nagyon kedvem nézelődni, mert gyorsan kellett vásárolni)

    Amúgy ha csak kocsit akarsz mosni, akkor érdemesebb a tankolás során elkölteni 3x200 forintot, és körbemosod magad, mert azért valljuk be, aki tisztán (karbanttarva?) tárolja, az előpakolás is egy kész macerázás. A tömlő, az áram, a nyomócső (nem túl hosszú, egyszer biztos meg kell mozgatni a magasnyomásút, hogy a kocsi feneke és eleje (vagy két odlala?) tiszta legyen.

    Aztán nem is nagyon szeret vizet kapni kintről (mégis mivel rövid a csöve, állandóan vízpermetezem, nem tudom mennyire szereti...)

    Egy szó mint száz: csak autómosásra menj inkább fizetős gőzborotvás helyre (elég sok helyen van már, érdemes úgy szervezni a tankolást (bevásárlást), hogy legyen mosó is a környéken).

    Amíg a nők shoppingolnak, én mosok, porszívózok, törölgetek, és 1000 forintból tiszta a kocsi.

    Ennyiért nem fogom előpakolni hideg őszi napon a gőzborotvát otthon. :)

    (ui: egyéni vélemény, szabad ellentmondani nekem! :D)

Új hozzászólás Aktív témák