Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laczkooo

    csendes tag

    válasz FatalEror #32043 üzenetére

    Kösz megpróbálom röviden-Kaptam egy Medion házat elég ramaty állapotban-szinte a ház minden része sérült volt-kábelek,kapcsolók nélkül.Gondoltam ez jó kihívás lehet-mert itt adottak a méretek,helyek,alakok(egy teljesen újat csinálni sz.tem jóval könnyebb.A külsején sokat nem szerettem volna alakítani a helyre állításon kívül.Először mikor beleraktam az alaplapot a házba-a fűtést ki is kapcsoltam-de sajnos az áram elég drága így egy ismerős hőkameráját kölcsön kértem.A lyukak így kerültek oda hőelvezetés céljából-igaz kicsit kellet változtatni rajtuk a szimmetria érdekében.Az alsó lyukak pedig műanyag stuplik kék effekt filc tollal befestve.A lyuk-okon lévő egyszerű szúnyogháló duplán a szellőztetést és a porvédést kitűnően teljesítik.Ennyi röviden-bocsi a duplákért egy usb-internetről nyomom min térerővel a szomszéd Országból.

    Három dolog számít a világon a PÉNZ,PÉNZ,PÉNZ-na ebből nekem mind három hiányzik!!!˝ Nem az a baj,ha nem tudjuk honnan származunk-hanem az a baj ha nem tudjuk kitől."(Én)

Új hozzászólás Aktív témák