Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz flymi #436 üzenetére

    Igen, akkor kellett volna nekem is bevasarolnom tuakbol :). Lapok is 1-2k-ert mentek. Tusl2-c es ST6. Valamivel tobbert meg dobozost is kifoghattal.

    Vlsz szervereket bontottak es emiatt jelenhetett meg egy idoben sok csucs tua. Mas magyarazatot nem latok ra, nem atlaghalandok procija volt.

    Nekem 1db 512-es modulom van benne. (leirasomban a konfig)

    Ugy vagyok a retrozassal is, hogy valamilyen szinten hasonlo racionalitassal kozelitem meg mint anno amikor ezeket vasaroltuk.

    Pl. Ha lenne egy IS7 lapom, nem vadasznek egy IC7-re. IS7-bol raknek ossze egy korabeli csucskonfigot, max budgetebb kivitelben. A gyakorlatban sem akkor es ma sem lenne akkora kulonbseg teljesitmenyben. Arban annal inkabb.

    Procibol ha lenne 2.8-as northwoodom nem feltetlenul tortnem ossze magam magasabb orejelu vagy extra valltozatert. Ezert van/volt a tuning is :). (akkor is ha az EE masban is plusz)

    Tuabol is kisebbem van, 1.4 nem jott ossze akkor. Most, hogy 1266 helyett mondjuk 1400-as legyen, pont nem erdekel. Utanajarni, egyeztetni, szaladgalni, penzt kiadni - szamomra nem eri meg ennyiert.

    Persze mindez celfuggo is, de amikor sok idoraforditassal jar a cuccok vadaszasa, utanjarassal es ezen felul valamennyi penzzel - mar erdemes lehet merlegelni nincs e jobb dolgod ennel.

    Reszben azert van ennyi szemetem mert pakkokat vasaroltam aminek egy resze olyan volt ami erdekelt a tobbi sallang, de ha egyenkent le kellt volna oket vadaszni az hatvanyozottan tobb idobe kerult volna. Es lehet arban is ugyanott lennek. Uzemanyag koltsegben meg hasonlokban mar pluszban.

    Vegulis a retrozas nem arrol szolna, hogy a neten logok cuccokra vadaszva hanem arrol is, hogy bigyiszgalod a cuccaidat vagy mi :)

Új hozzászólás Aktív témák