Hirdetés

Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Josh #6 üzenetére

    nem mennék bele, a lényeg hogy barátnőm kutyát sétáltatott és véletlenül vele mentem akkor, nekünk eresztettek egy kurva nagy dögöt és kiprovokálták az egészet. háromszor engedték nekünk rontani a kutyájukat egyszer sem próbálták meg visszafogni.
    én hiába fogtam a barátnőm kutyáját kitépte magát a kezemből mert úgy félt a másik kutyától. mikor a barátnőm teljesen kultúrált káromkodásmentesen rászólt hogy ez miért jó és miért nem fogják meg a kutyát a nagy faszfej odajött hogy mit ugatunk...
    hát így indult, aztán lett a reccs.
    kihívták a rendőröket, elvittek, kórházba vitték, nyílvántartásba vettek mert ugye gyanusított voltam akkori szitu alapján érthető okokból és még sorolhatnám...
    két héttel később az első kihallgatások után már tudták a nyomozók hogy teljesen jogos önvédelem volt és csak röhögnek a másik felen meg azon hogy amit mond.. ráadásul a fia is ott volt a baromnak aki teljesen mást mond a vallomásában mint az apja.
    na, mikor ezt megtudtam már fetrengtem én is a röhögéstől:D
    ilyenkor az a bevett rutineljárás a rendőröknél hogy folyamatosan tolják ki a nyomozás befejezésének időpontját, egy év után az ilyen pitiáner ügyek elévülnek és megszüntetik.
    az én esetemben is ez van, most fog lejárni nemsokára.
    ezzel még bajom sincsen, a baj az, hogy ha autóval vagyok és igazoltatnak már volt párszor belőle rendőri ''okoskodás'', mikor rutinból beszólnak a központba
    a központ meg ugye azonnal mondja hogy nyílvántartásban vagyok:D és akkor jön hogy miért meg mi történt etc etc, ha jófej a rendőr akkor röhög, meg azt mondja hogy sajnos ez így megy és hogy ha gond lenne szóljak, szóval haverkodnak:) a másik fele meg elkezd suttyózni... de az ilyenekkel ált keményen és diplomatikusa kell beszélni, visszavesznek az arcukból. csak borzasztó idegesítő.
    a másik baj ezzel hogy ha másik galibám lenne valami miatt, akkor azért kettő egyszerre nem éppen pozitív...

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Aktív témák