Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varmi2

    nagyúr

    válasz Dinter #17727 üzenetére

    Ugye, tudod, hogy a wifi kamerának is kell áramforrás, ami vezetékelést igényel. Akkor meg már nem mindegy, ha utp kábel megy ott? A napelemes, aksis kamerák, meg jóvl drágább.

    [ Szerkesztve ]

    Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

  • faki_

    senior tag

    válasz Dinter #17727 üzenetére

    Ketttővel van tapasztalatom.

    TP-Link Tapo C310:
    Csak a legolcsóbb helyről fér bele a keretbe, stabil és felhasználóbarát a szoftver (iOS), a Privacy Mode kacsolható widgetről is. Sok minden állítható mozgásdetektálásnál, egyszerűen visszanézhető és könnyen kimenthető kép vagy videó. 3 év magyar garancia, gyalázatos képminőség. A színek, kontraszt jó, de a felbontás olyan, mintha nem is 3MP lenne. Csak azért nem küldtem vissza, mert a beltéri C200-akkal egy alkalmazásban tudom nézni, nem akarok NVR-t és a lényeg látható, filmet meg nem tervezek a felvételeivel. 20m-es UTP kábel már sok volt passzív POE szettel és gyári táppal, nem indult el a kamera. ~14m-essel működik.

    Hiseeu:
    Az összefoglalóban is linkelt aliexpresszes, nálam ezt írja a Device Version: R80X30-PQ. 10-12e Ft körül volt EU raktárból, a változások miatt nem tudom, hogy most mennyire jön ki. Képminőségben egyértelműen jobb a fentinél, legalábbis élességben, viszont kissé elmarad kontrasztban és a színek terén is gyengébbnek tűnik. A program (iCSee) nem nyerte el a teszésem, sokszor reklámmal indít és/vagy a felhőtárhelyet ajánlgatja, a mozgatás nem túl pontos, nehézkes beállítani, kezelni. A rögzített pontokat elcseszi, ha van magasságbeli különbség, gyakorlatilag használhatatlan. Az idő is elmászik, kézzel lehet szinkronizálni. A garancia biztosan macerásabb, mint a TP-Link esetén.

    Mindkettő vétele és éjszakai módja hasonló, microSD-re rögzítenek mozgásra vagy akár folyamatosan. Utóbbinál jól elkülöníthetően jelenik meg visszanézésnél, ha volt mozgás, különösen a Tapo jó ebben. ONVIF képesek, bár a Hiseeu-t az iSpy nem ismerte fel ilyen módon, de az Nx Witness igen.

Új hozzászólás Aktív témák