Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neszójábe

    senior tag

    válasz #74459392 #6395 üzenetére

    "Neked most az a bajod, hogy valaki megmondta a képedre, hogy inkább kezdőbe való?"
    Nem! És ez nagyon fontos! (Egyébként nem egy ember mondta és nem egy képre, kategórikusan.)

    Spanyoll, aki segített nekem elfogadni, hogy kiraktak innen... :)

    Átmentem a kezdőbe és láttam, hogy ott is vannak jó képek és hogy ott is keményen megmondják a véleményüket az emberek (bár ott sem mindig tetszik a módszer). Természetesen ez azt jelenti, hogy a topik címe nem megfelelő, de így nekem most teljesen mindegy, hogy itt vagyok, vagy ott, tőlem hívhatnák négercsók fotósok topikjának is. De ez köszönhető annak is, hogy én azért elég magabiztos ember vagyok és tudom kezelni ezeket az élethelyzeteket, ezért fontos, hogy nem rólam van szó.

    Azokról az emberekről van szó, akik linkelnek a kezdő topikba olyan tudással, ami szerintem bőven belefér a kezdő jelzőbe, illetve azokról, akik linkelnek ide és szerintem bőven belefér a haladó jelzőbe és elküldik őket a toszba.

    Eleve ez a shift+delezés. Honnan kéne tudnia egy kezdőnek, hogy ez mi. Szerintem a kezdő topiknak arról kéne szólnia, hogy mélységélesség, rekesz, záridő, iso, harmadolási szabály stb.

    Inkább Nektek akarok segíteni, hogy minél inkább támadóak a visszajelzéseitek, annál inkább elriasztjátok a normális embereket és annál inkább vonzátok a trollokat, mind a mellett, hogy teljes káoszt érzek a két topik címében és tartalmában.

    Visszatérve a konkrét képekre az én tekintetem a world press fotókon is pattog ide oda, mert imádom felfedezni rajtuk az igazi profizmus apró részleteit. A Te képeden nekem a nagy fejbúbra esett a pillantásom, aztán a feleslegesen levágott végtagokra. Azért, mert a hibát kerestem benne, mint ahogy crey is a hibát kereste a villamosos képen és az egyetlen pozitívum már fel sem tűnt neki. Szerintem ez a kép amúgy belefér a haladó topikba (de a holtágas képpel nem említeném egy lapon), már csak a minősége miatt is, de én úgy gondolom, hogy a buborékos képemről is mindenképpen elmondható ugyan ez, talán még a hévesről is, bár azon már lehetne vitatkozni.

    [ Szerkesztve ]

    Peace

Új hozzászólás Aktív témák