Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz sztyui2 #4850 üzenetére

    Az ilyen keresztapukák és nagybácsik minden fotós életének (fő)szereplői. :D Én is kipipálhattam már: az én esetemben ugyan nem fotózott, helyette viszont nekem akarta mindenáron megmondani, hogy mit, honnan és hogyan fotózzak. ;) A végén már ott tartottam, hogy megkérdezem tőle: milyen ISO-val, rekesszel és záridővel szeretné a képet? :D A vőlegénnyel volt egy fél percünk külön, ekkor megkérdeztem tőle, hogy szerintük hogyan viszonyuljak az öreghez? Azt mondta megkérdezi a menyasszonyt, mert az ő rokona. Aztán, mivel konkrét választ nem kaptam, így lelkesen bólogattam mindenre amit az öreg mondott, de persze a saját fejem szerint csináltam a dolgokat. ;) :)) Végül az anyag átadásánál külön megköszönte a pár, hogy nem húztam fel magam a "külön nekem személyre szabott műsoron" és jól kezeltem a helyzetet. :) Igazából ha elmegy az idő a rokonság ötleteire azzal csak a pár veszít: nekik nem marad idejük normális képekre. Szóval mindig kedvesen de céltudatosan kell haladni. :)

    Gratu a fotós barátod felkéréséhez: tényleg megérintő megtiszteltetés az ilyen! :K

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák