Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz dunapart #393 üzenetére

    A Viviscalra gondolsz? Elég drágának tűnik. :)

    Most, hogy rövid hajam van, bizony én is észrevettem, hogy kétoldalt mintha minimális mértékben ritkább lenne a hajam, mint pl. hátul vagy a fejtetőn (akkor látni, ha erős fény világítja meg a fejem, pl. fürdőszobában a tükör előtt, de tényleg nehéz meglátni, mert oldalt kicsit fel is van nyírva a hajam). Hajmosáskor több hullik, mint kéne. Hirtelen már megijedtem, hogy én is elkezdek hormonálisan kopaszodni.
    De nekem valamiért erős a gyanúm, hogy inkább a táplálkozásom játszik közre a dologban. Kissé egyoldalúan táplálkozom. No meg.... kb 3-4 hónapja napi 2-3 bögre teát is megiszok meglehetősen sok cukorral. Mintha úgy olvastam volna, hogy a túlzott cukorbevitel is okozhat hajhullást. És kb. nagyjából ennyi ideje hullik több haj a kelleténél.
    Ha így belecsípek az ujjammal a hajamba (oldalt), és kihúzom, akkor néha 2-3 szál is kijön egyszerre.
    Hát nem tudom mi van velem, egyelőre ignorálom a cukrot az életemből, és megpróbálok több vitamint juttatni a szervezetembe gyümölcsök és zöldségek révén. Nem hiszem, hogy kapásból vadul gyógyszereznem kéne magam, de azét nem hülyéskedem el a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák