Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz basaharc502 #183909 üzenetére

    Nem az izesités hanem az alap amiböl csinálják gagyi alapanyag és drágán eladják csillivilli csomagolsába . Amit az általam linkelt fehérje [link] megadja 11-ért azt csillivillibe 15-25-ért veszed meg kb. És nem mindegy mit iszol és hogy hasznosul nagyon nem mindegy.
    Én holland kakao port szorok bele desztilált vizzet öntök rá plusz méz és fürj tojás. Alap a tisztiott viz de ebbe nem megyek bele.
    Most nézem amit linkeltél az sima tejsavo fehérje 12 egy kilo 80% fehérje tartalommal aminek jo ezetben 100-105 a hasznosulása amit én linkeltem elsö osztáju izolátum 92%os fehérje tartalommal aminek 155-165 a hasznosulási indexe és ez csak 11 ezer ft. Na erröl beszélek de te szó nélkül belinkelted hogy háá mindegy.. Egyétek ezt a hulladék also polcos szart drágán :D Bocs de annyira ordit most is a különbség hogy nem birok szebben fogalmazni..

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák