Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuri860213

    tag

    válasz benfolds #163244 üzenetére

    Rövid leszek mert tényleg uncsi már, nekem is, másoknak is.
    "ebben a dologban nagy segítség lehet a sport, de basszus, nem a gyúrás (ezt a barátnőd miatt mondom, bocs, nem beleszólni akarok, hanem ez tényleg határozott vélemény)."
    Barátnőm nem volt terem közelében már tavaly nyár óta. otthon tornázik, joga, lightos kocogás.

    " de most mit csináljak? nézegessem a laboreredményemet magamba roskadva? mert mást úgysem tudnék tenni, mivel gyógyszert nem fogok szedni rá, "
    Ja nézegesd és legyél képben hogy pontosan mi bajod van mert rajtad kívül senki le se szarja, még az orvos se. ha ez megvan próbáld meggyógyítani magad. ha más nem spéci diéta segít illetve a mozgás teljes megreformálása (alacsony kortizol esetén csak!) A PM-et is helyre lehet hozni egy kúraszerű hormonpótlással ami segít kicsit az alacsony kortizolt is feljebb tornászni. Ha ülsz a babérjaidon semmi sem fog változni.
    Ha tényleg komolyabb a baj ezzel az életmóddal és sporttal csak még mélyebbre fogsz kerülni, nem 1 hónap alatt de romlani fog az állapotod, ezért kéne kivizsgáltatni...
    Már eleve sokat ártasz a IR-nek és a PM-nek is a hosszú és megterhelő bicajozással és a túl hosszú súlyzózással. na de tényleg lezárom itt, többet nem hozom fel max ha kéred privátban.

  • bigmasterg

    addikt

    válasz benfolds #163244 üzenetére

    "szerintem simán meg tudja magát szakítani az ember egykezes gyakorlatokkal "

    Lehet, hogy meg tudod vele szakítani magad, de teljesen más fajta terhelés, mint az összetett
    alapgyakorlatok.
    Szerintem minden edzéstervben szerepelnie kellene guggolásnak, felhúzásnak és fekvenyomásnak. Már ha az illető alkalmas a végrehajtásukra. (Mobilitás, sérülések etc..) Ha pedig nem alkalmas, akkor előtérbe kellene helyezni, hogy azzá válhasson. Mobilizálással, nyújtással, szakember felfogadásával...

    Jim-X:
    Egy jó ideje nem használok edzés előtti pörgetőt, de a koffeint nem szerettem, mert esti edzésnél az alvást elcseszheti, egy idő után meg hozzá is szoksz.
    Vettem külön beta alanine-t, aakg-t es taurint, ezeket kevertem össze edzés előttinek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák