Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Radnix #117294 üzenetére

    A Weider csúcsminőségű kreatin-monohidrátja, tökéletes adagolhatóság!
    A kreatine csodálatos hatása a Weider minőségével összekapcsolva egy kiváló megoldás a sportolók keratinszükségletének kielégítéséhez. A Weider kreatinje természetesen a legnagyobb gyógyszerészeti tisztaságú kreatin (Creapure®).

    A TERMÉK TULAJDONSÁGAI
    100%-os tisztaságú kreatin-monohidrát
    A maximális erő és potencia eléréséhez
    Növeli az izomsejtek mennyiségét
    Lehetővé teszi a keményebb és intenzívebb edzést

    JAVASOLT EDZÉSI SZAKASZ
    Izomnövelési szakasz
    Erőszint növelési szakasz

    INFORMÁCIÓK
    A Pure Creatine használatának köszönhetően, megnövelhetjük a kreatin raktárainkat, ezáltal gyorsabb regenerációt előidézve, ami keményebb és intenzívebb edzést jelent.

    A kreatin emellett energiaszolgáltató is, így kitolhatjuk természetes potenciálunkat. A Pure Creatine megnöveli a maximális erőszintünket és izmaink emelő erejét. Ez azt jelenti, hogy keményebben tudunk edzeni, fenntartva az intenzitást, megadva ezzel izmainknak a növekedéshez szükséges stimulust. A kreatin az izomsejt-működés elsődleges energiaforrása. A kreatin nagy szerepet játszik az ATP raktárak újratöltésében is.

    ADAGOLÁS ÉS JAVASOLT FELHASZNÁLÁS
    Egy adag = 3 kapszula

    1 adag edzés előtt, edzésmentes napokon bármikor, 6 hét után 2-4 hét szünet.

    ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Angel2014

    addikt

    válasz Radnix #117294 üzenetére

    Ettem olyat is...semmit nem ért ....elkezdtem ezt 3 alkalommal már éreztem sőt abba is kellett hagynom mert beparáztam hogy kokszolok úgy megvágott és úgy nőttem..

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák