Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz God Vazzeg #1123 üzenetére

    Most az egyszer viccen kívül leírom a véleményem, de ezután többet nem. :D

    1. Tudom, hogy nem lesz csoda.
    2. Megfelelő táplálkozással, napi 3gr/tskg fehérjével, rengeteg folyadékkal, elég pihivel és kemény edzéssel 2-2,5kg izom (ezt most tényleg izomra értem, nem zsírra vagy vízre) megszerezhető a Superdrollal (vagy Masterdrollal) 3-4 hét alatt, ez 100%
    3. Ez a Retain + Novedex komobóval megtartható, sőt. (most már én is nagyon sok külföldi fórumot megnéztem és ez egyértelmű a Retaint használók tapasztalatából)
    4. Ez várható, ezt el is várom, és ez be is fog következni, mert 101%-ig hiszek benne, több ezer Superdrolt használó builder tapasztalata alapján.
    5. Eddig nekem majdnem minden bejött (kivéve a Pronutrition Creatin FX-et, de azt is szarul ettem az volt a titok) ezért ez is be fog, nem leszek tőle egy bodys kinézetű, de használni fog.

    Ja és sohasem hittem abban, hogy magában a methyl, az alfa, a 17, a gyószer vagy bármi egyébtől majd növök, csak jó ezzel poénkodni :U Szerintem...

  • Bubee82

    őstag

    válasz God Vazzeg #1123 üzenetére

    1 hét alatt:

    +0,5cm kar
    +0,7cm alkar
    +~5cm mellkas
    +0,5-2cm comb

    Vasárnap meglátjuk h nőttem e most is :) De úgy érzem h igen ;)

    Ja és 83,6 --> 86,6 kg (Persze ez kisebb jelentőségű de mégis iránymutató)

    Sztem használ :) Csak a hátfájás meg az orrvérzés idegesítő :( Pedig már normálisan szedem és mégis vérzik az orrom...

    Fekvenyomás:

    Két hete: 1RM = 125kg, hétfőn pedig 130ba 5-6. De ezt tegnap írtam is.

    [Szerkesztve]

Aktív témák