Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Radnix #32195 üzenetére

    Leginkább annak örülök ha azt meg bírom csinálni, amit szoktam. Ezért is számolom az ismétléseket, mert tudom hogy azt a 12-t ki kell nyomni, ha megszakadok is. Persze sokszor sokkal hamarabb van bukás, ilyenkor csökkentem a súlyt és belenyomok pihenő nélkül megint bukásig. Vannak gyakorlatok ahol ezt csinálom, mert segítség nem sokszor van, és az erőlködéstől már sikerült fasza húzódásokat összeszedni.
    Sajnos a kaja a szűk keresztmetszet, egyrészt ez a testkompozíciós étrend messze nem tömegelés, másfelől nem tudok és nem is akarok többet zabálni, ha tovább emelem a napi 600g húst és 120g fehérjét, akkor elkezdek zsírosodni. A (viszonylag) szálkás formát pedig nem akarom eldobni.
    Olyan határán vagyok a testemnek, hogy szignifikáns fejlődést valószínűleg csak egy extrém tömegelés hozna, de visszaszálkásításnál meg a feljött izom nagy része elmenne. Azon a ponton vagyok hogy elég. Az edzésekbe beleviszem a maximumot, de már szarok rá, soha nem akartam nagy izomtömeget, az ízületeim ezzel a 92 kilómmal még jól elvannak.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Aktív témák