Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz thaler2 #6473 üzenetére

    mondjuk ez a resze igaz :R

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • Coyot

    őstag

    válasz thaler2 #6473 üzenetére

    Vannak vagyis lennének ennél sokkal fontosabb problémák szerintem. Nem arról van szó hogy ne álljon ki semmiért hanem hogy ne egy ilyen igazából nincs jelentősége dolog miatt menjen az anyázás miközben az ország romokban hever (merthogy a közt.elnöknek sok köze nincs az ország irányításhoz azon kívül hogy törvényeket dobhat vissza egyetlen alkalommal).

    Valamint az ok ami alapján le kell mondania, az alapján kb megtizedelhetném az országban élő diplomások számát (de még az érettségizettekét is), legfőképp hogy a doktori címe még csak nem is szükséges a poszt betöltéséhez.

    Tehát tökmindegy ki ül ott, tökmindegy mit csinált vagy nem csinált jól 20 éve, amíg nem okoz a tisztségével járó botrányt, vagy egyáltalán nem képes ellátni a feladatát.

    Ezek így egyben szerintem elégséges körülmények ahhoz hogy mindenki befogja a száját és csinálja tovább a dolgát, de ehelyett botrány meg lemondás meg tüntetés...

    Így tisztább hogy miért látom unaloműzésnek a tüntetést meg az állandóan ezzel foglalkozást?

    Valamint az előző posztban az emberek általános hozzállására céloztam, de akkor nem ment át rendesen, tehát a legtöbbet az vezérelte hogy végre bemocskolunk kicsinálunk valakit onnan fentről. ismered ezt a hozzáállást? mert én igen és ez szerintem probléma.

    Kisregénynek vége :D

    [ Szerkesztve ]

    Má' nem

Új hozzászólás Aktív témák