Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz Dorien #13509 üzenetére

    Vegyetek Jazzostól CSX ramot!!! :K
    CSX=CompuStocx
    Nagyon tetszik a kékbordás cucc, és ráadásul barátságosan húzható is egy kicsit....
    Bár én nem a tuning miatt vettem, csak sikerült eladnom az OCZ SLI ready-ket....
    alapból a 400MHz-es SPD értékek a következők:
    5 - 6 - 6 - 18 - 1 - 24 - 42 - 3 - 6 - 3 - 3
    CL-RCD-RP-RAS-CR-RC-RFC-RRD-WR-WTR-RTP
    ]5 - 5 - 5 - 15 - 1 - 25 - 42 - 3 - 6 - 3 - 4
    ezek meg a feszültségemelés nélküli kicsit meghúzott értékek, amivel 7690MB/mp körüli értékek adódnak mem olvasásra........
    Fogalmam sincs hogy jók e ezek az értékek, de a régi viszonylag méregdrága OCZ-ket is így használtam.

    Ezekkel az OCZ csúcsszuper sosekinemhasználom ramjaimmal is ilyen eredmények voltak elérhetők, igaz az 2,3V-on tudta a 4-4-4-11-1T időzítéseket is, meg SLI ready meg EPP excelent mode......de bevallom csak állt benne a pénz....mert nem volt elég tudású hozzá az alaplapom....
    Eddigi tapasztalatom szerint a kingmax nem tud ennyit, bár mondhatjátok azt is mire megyek ddr 2 esetén a Command Rate 1T-vel, mert ugysincs sok értelme, de azért mégis jó tudni hogy 1T-n megy a kramanc...:)

    [ Szerkesztve ]

  • DelArco

    aktív tag

    válasz Dorien #13509 üzenetére

    hát furaság az hogy most próbálja telepíteni a daemon toolst szal elötte még nem volt a gépén sosemnem.
    nemis értem hogyan lehet hogy nem megy fel neki.. :W

    Youth hides the key to salvation

Aktív témák