Hirdetés

Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Coyot #25588 üzenetére

    Hímen :D

    (#25581) Buga_Laci: Hát ez magyarország, itt ilyen az emberek mentalitása. Kicsinyke kis hely ez, kicsinyes és elszigetelt godolodásmóddal. Egy pár éve irogatok külföldli fórumokra, ott az emberek a legkülönfélébb témákban mindenféle hozzászólásokat írogatnak, óriás képeket ágyaznak be, dupla tripla hsz-eket írnak, és nem láttam egyetlen törlést, bant, warnt semmit...sőt "moderátort" meg "házigazdát" is csak akkor láttam megszólalni, amikor válaszolt a kérdésekre egy adott témával kapcsolatban, azt viszont szokásuk, mivel ott nem JóskaPista cimborájából lesz a májszter, hanem olyanból aki ért is valamihez, és emelett még hajlandó a tudását átadni másoknak. Itt viszont fényévenként lehet olyat látni, hogy valami értéket(!) hozzátennének ahhoz, amit a fórumozók összehoznak, vagy mert nem értenek semmihez, vagy mert lusták. Van példa az ellenkezőjére is, aki ativan részt vesz a fórumozásban, ezért tisztelet a kivételnek, de én jobban örülnék, ha a másikból lenne kevesebb, de nem ringatok hiú ábrándokat...

Aktív témák