Hirdetés

Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz helkis #2261 üzenetére

    szia CSabi!
    he? rídonliba vok,nem wrájtönlibe.tee...bas*ottul nem telik ez az első munkanap.... :W
    Nyaralásról? hévíz igenjó,tó atom,egy 600ft-os uszógumival 5lvl-t ugrik az experiencepont...szállásunk király volt és korrekt áru,fürdő kiválló,2x voltunk szigligeten strandolni,keszthelyi strandon 760Ft/fő a felnőttbelépő a térdigérő iszapba,azt inkább kihagytuk.voltunk badacsonyba,bujdosók lépcsője rulez,meg üdv a vízhólyagoknak,aztán király volt zalakaros is,bakker,azon a részen annyi a cigány,mint a lapostetü a kosutuccán...de a fürdő maga OK,tiszta,rendes,kibajó a szaunavilágjuk is.

    mesélj inkább te! picik,Viki hogyvannak?És te? láttam a képeket,köszi a linket,meg aranyosak vagytok ti hárman is,mikor alusztok!


    ja,szombaton megin voltunk vessz-prém-be,megnéztük a belvárost,meg a várat.nagyon szép,jó helyre költöztetek :R :R :C ja,meg szerényen látttunk egy J-s rendszámu faint classic citromsárga Ferrari-t....lazán becugott a várba vlee a csóka

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák