Hirdetés

Aktív témák

  • Supr@

    senior tag

    válasz v.tom #12609 üzenetére

    tomi, kábelnet miért nem jó? muszály nekik a vezetékes telefon?tcommal én is szívtam. utcában aol net van, mindehol adsl. 1mbites netem volt, jöttek a sebességnvelésekontosabban 1nek kellett volna lenni, helyette 1.6mbittel jött a cucc). mindenkinek emeltek, csak nekünk nem, olyannyira nem, visszaesett sima 512-esre, mr ha azt elérte! hívtuk őket, t-online-t, hát nem tudják, náluk jön rendesen a 4mbit, beszéljünk a t-commal. felhívjuk, szerintük jó. oké, de akkor mi a baj? 1hét utn küldtek egy okostónit, kicserélte a modemet, 5k, de nem jó, erre ő azt mondja ezért küldték, kéri a pénzt és itt sincs, többit a főnökséggel.
    ráizzítottam fatert a dologra, (ő a biltboltban a rossz alaplapo mcseréjét 3erc alatt elintézte, mikor meguntma h 3ete várok:D), nagy ordibálás, stb, szakis aszondja megintcsak t-commal bezséljünk. fater kiakadt, mi az h mi beszéljünk velük, nekik kéne a szolgáltatás rendesen yújtani. erre kiböki, ha 4mbit a maximlis letöltési sebesség lehet, vna annl kevesebb. de ogy 512-es vagy kisebb, és 10ercenként megszakadjon? az nem normlis. t-cop tárcsázás. ott kibökték hibajelenség feltnése után 3héttel jártunk kb), h nem jó a vonal, nem bírja el:F de kakor legalbb az 1mbitet írná, ha eddig jó volt. a vezetékes tel kimondottan adsl miatt lett beköttetve, zsír új redszer volt. 2hzzal odébb meg megy a 8mbit 4 helyett. akkor his va nez? széen felmondtu ka szerződést, irány vidanet. amúgy is onan jön kábel tv, meg digi vagy mi, akkor net is. most fizetünk 3.2mbit/800k-ért (ami gyaxban 3.6) 7k-t, letöltési korlát nincs. ez a 3.2 is tökéletes, 3 gé van rákötve, nincs semmi gond, mind3o rendes net, se ledobás se semmi. fix i-m is van, sosem szakad meg, tökéletes:C:R
    gondolják meg az adsl-t sztem.
    kicsit osszú lett, sry:)

Aktív témák