Hirdetés

Aktív témák

  • Kiská

    csendes tag

    Hi

    Adott 1 abit gd8-as alaplap, ami sorra megöli a belerakott pci cuccokat.
    Bővebben a töténet:

    Az alaplapban volt egy SB Live! hangkütyü és egy Realtek hálólártya. Digitális kamera miatt kölcsönkértem egy firewire kártyát, amit a hálókártya helyére tettem be, gép indit, windóz látja a kártyát telepíti amit kell atán mondja hogy restart. Restart után viszont már nem látja a firewire kártyát ( mint később kiderült, már a hangkütyüt se), kínlódtam vele egy darabig az ezközkezekőben, hátha meglelem,de nem :). Nos gép kikapcs, kártya ki, hálókari vissza, windóz betölt, se hálókari, se hangkütyü, kivettem öket más gépben se müködtek, azóta vagy két hangkártyát sikerült íly módon megölnom és azta firewirw kártyát is amit elöször raktam be. :((
    A lapon gari már nincs, szervízbe nem akarom bevinni, ezt a ''kis hibácskát elnézve'' a lap tökéletesen megy, a pcie-vel nincs gond, se más cuccal. A kártya nem mozdult ki mikor cseréltem, semmi gond nem volt, és mégis bármelyik pci slot gyilkol.
    Namármost ezekután van-e valakinek valami okos ötlete, hogy mitől lehetett/van és hogy van-e valami orvosság ez ellen :)

    thx

    (nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Aktív témák