Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • choco01

    addikt

    válasz kenguru99 #17285 üzenetére

    lol, ez biztosan CC, a nevet nem értem, pár ruszki oldalon láttam így kiírva, de nem tudom ez milyen fordításból ered... :DDD

    ezt írják emagon kérdéseknél:

    1. "Köszönjük, hogy Michelin abroncsunkat választotta! Az Ön által vásárolt abroncs természetesen Michelin márkájú, és CrossClimate mintázatú. A különbség csak elnevezésében van, mivel az „Ostyrnc” a „CrossClimate” széria gyártás előtti próbaterméke, de mivel minőségében és tulajdonságában teljesen megegyezik a CrossClimate-el, így forgalomba került."

    2. "Nekem éppen most hozta meg a futár.
    Az egyik céges autón Crossclimate feliratú van (ezen a felirat Ostyrnc), a most rendeltek pont ugyanúgy néznek ki, mint a CC-feliratosok. Made is Germany, Michellin logó mindenhol ott ahol a Crossclimate-n is. Mintázat ugyanaz, címke ugyanaz, csak a "CC" helyett ott is "Ostyrnc" szerepel. Az itt kirakott fotó a CC-től van átmentve, csak bénán le van photoshoppolva (ha jól tippelek, clone stampet használtak) a CC-felirat:) Egyéb infót nem találtam a gumiról amúgy, google nem volt nagyon a barátom egy orosz oldalt leszámítva..."

    :U

    [ Szerkesztve ]

    Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Új hozzászólás Aktív témák