Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz GumisPeter #1505 üzenetére

    akkor pályanap stornó..
    na mondjuk ezért nem csipázom a speckó gumikat, akármilyen profik..
    és imádkozom, hogy nehogy rámenjek valamire ami tönkreteszi a gumit, mert akkor 4 darabot köll venni másból...

    amin még gondolkodom, hogy mi éri meg összességében..
    a gyári méretem ugye 195/55r15
    a váltója asszem gyárilag 205/50r16 és 215/45r17

    racionálisan gondolkodva 16-os kéne, az még szép is és elogadható is.
    de a kérdés, hogy melyik méretben kapható legnormálisabb áron minőségi gumi.
    mert lehet hogy a gyári 15ös enkiere felrakom télen az új téligumit, amit még kikell találnom mit vegyek rá, szerencsére a pirelli kuka..

    és veszek átmenetileg valami gagyibb, de jó ár/érték arányos felnit, nyári gumival. hijoin vagy valami hasonló, a volk ce28n japan edition még picit vaskos árban, még ha japánból is hozatom be:( még a kosei-nek is van nagyon szép felnije, csak ők nem készítenek honda "fehérben" azt lekéne fújatnom, megint extra költség és biztos hogy nem hozza azt a minőséget amit gyárilag a volk ad a fújással.
    kicsit ideges lettem az 5600ft-os gumi átszerelésre a hétvégén... dodi topicjában elolvashatod, tanulságos.. :)

    te mit gondolsz?
    a 17es méretet nem nagyon szeretném, egyrészt mert szétküldi a csapágyaim és a futóművet magyar utakon, ráadásul szerintem nem is szép az intire, mert már nagyon nagy. több ismerős beszámolt róla, hogy néha fel is üt már az a méret.
    szóval inkább a 16-os.
    de ha most a 15ös felnimen van 205/50 akor ez azt is jelenthetné hogy a 16osra rámehetne a 215/45r16, nem? de picit félek, hogy elég speckó méretek, vagyis kevesen veszik ezt a méretet, kevés a forgalmazott gumi és emiatt magasabb is az áruk..
    még nem mértem le, de lefogom, hogy a 205/50-es gumival mennyit csal gps szerint a km órám, biztos ami biztos..

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák