Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz K Norbi #10741 üzenetére

    Érdekes, hogy pont az ellenkezőt tapasztalod, szerintem ez valamelyik párhuzamos univerzumban történik. Én pezsgőt bontanék, ha az lenne a legnagyobb bajom a város útjain, hogy ki kell húzódni a külsőbe, mert letol a forgalom tempója. Sajnos a valóság az, hogy megy negyvennel egymás mellett a kétsávoson.
    Sokat jártam a környék útjait egy 53 lóerős 1.0 Suzukival, ami sokak szemében vörös posztó a letolásra. Az ország sok részén előzték is ezerrel a Suzukit, kerüljön az bármibe, errefelé alig csinálta ezt valaki. Araszoltam 40-el a kétsávoson és azt éreztem, hogy ide még az 53 le is feleslegesen sok.

    Másik leggyakoribb, hogy 60-as tábla után észre sem veszik a kereszteződést, ami feloldja és küldik neki tovább, na nem hatvannal, inkább ötvennel mert az a biztos.
    Erről egyébként a PH Debrecen topikban is olvashatsz sokat. Sok helyi bosszankodik ezen. Mondom én... párhuzamos univerzumban jártál.

    Egyébként abból is van baj nem kicsi, hogy sokan azzal a mentalitással állnak a városon belüli dupla sávhoz sokan, hogy "én megyek 50-el a belsőben, ami a megengedett, a mögöttem lévő nehogymá' gyorsabban akarjon menni, mit siet a rohadék, én ugyan nem húzódok le neki, megyek inkább a másik autó mellett, hogy még véletlenül se tudjon jobbról se elhaladni".

    [ Szerkesztve ]

  • Kickass

    őstag

    válasz K Norbi #10741 üzenetére

    Ez pont nemigaz, én itt élek, még egy ilyen töketlen-balf*sz banda mint a cívis nincs a világon, már ami a közlekedést illeti. Lassúak, alszanak, zöld lámpánál elindulás senkinek nem erőssége, 50 helyett 40, hatvanas táblánál is inkább 40.
    Nekem például sokkal jobban fekszik, a pl. debreceniek által annyira utált, budapesti közlekedés.

Új hozzászólás Aktív témák