Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz MaxxDamage #24051 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a segítséget, tanácsot!

    Azért mertem megkérdezni, mert volt már ilyennel dolgom (alaplap, táp), csak azoknál ez a jelenség bőven az (általam) elviselhető tartományban volt. Emiatt gondoltam, hogy jelenleg ez már nem normális jelenség, mivel jóval hangosabb, élesebb, sivítóbb a megszokottnál.
    Crysis próba alatt folyamatosan csinálja, pedig az FPS nem megy 60 fölé.. sőt inkább 50 környékén mozog.

    Felvettem a kapcsolatot a kereskedővel, kíváncsi vagyok, hogy állnak a témához.
    Az Asus levele alapján lehet, hogy én is hasonló eredményre jutok....

    Szerk: Elolvastam a cikket - köszönöm a linket!
    Lehet, hogy a tápommal van a gond? Tehát, hogy a táp és a sercegő GTX770-em nem szeretik egymást?

    A táp nem egy bika, mert 400W-os (sajnos nincs fogyasztás mérőm, hogy megnézzem mennyit eszik nagy terhelésnél a gép kompletten, tehát milyen arányban van terhelve a táp) E9-es Straight Power - Be Quiet-ről van szó, amin ugye a 12V-os ág osztott... (fogalmam sincs, hogy van elosztva a két ág.... )

    Esetleg próbáljam meg egy erősebb, egy ágas táppal?

    [ Szerkesztve ]

    Bogyorisz

  • blaca83

    őstag

    válasz MaxxDamage #24051 üzenetére

    Nem tudom, hogy ez törvényileg nem változott-e már. :F Azt tudom, hogy régen biztosan így volt. :K

    Viszont most karácsony után láttam egy riportot amiben pont a "karácsony utáni termék visszacserélés" volt a téma. Ott azt említették, hogy valami módosítás miatt a boltoknak csak a Hibás terméket kell cserélniük és a hibátlan termékeket már nem kötelesek.
    Csak a jóindulatukon múlik a dolog, de több nagy cég , illetve üzlet vezetője azt közölte, hogy Ők a karácsonyra tekintettel még cserélnek.

    @wilderten:
    Kicsit meg kellene sokkolni a kártyát,hogy ott mutatkozik-e ilyen.
    Próbáltál Bench-elni, vagy Stress-testet (Furmark) futtatni???

    A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Új hozzászólás Aktív témák