Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    A színeket állandóan előveszik, de van egy rakás csúszka a driverben, amit lehet állítgatni. Egy gyártó nem tudja, hogy mik az egyéni igények. Nem tudnak mindenkinek megfelelni. Csinálnak egy alapértelmezett beállítást erre, amit úgy gondolnak, hogy jó, de ha nem tetszik, akkor ott van a driverben vagy 6-7 csúszka, amin ez módosítható. Na meg ott a monitor is.
    Szóval a Radeon esetében maximum az alapértelmezett színkezelés jobb. Ezzel én is egyetértek, tényleg nagyon jól be van lőve alapból, de némi beállítással én még mindig tudtam hozni hasonló szintet GeForce-on (bár ez megint egyéni preferencia). Azt egy gyártónak nem lehet felróni, hogy nem úgy állították be az alapértelmezett színeket, ahogy neked tetszik. Valakinek pont a GeForce alapértelmezett színbeállításai tetszenek. Fogalmuk sincs, hogy mit szeretnél, de ha nem tetszik, hát állítsd olyanra, amilyet szeretnél. Ez még a sebességen sem változtat, mert az egész csak színmegjelenítés. De mondom ezek egyéni igények. Mindenki úgy állítja őket, ahogy neki tetszik. Egy-egy új termék esetén nagyjából 10 perces meló, aztán az adatokat tudva legközelebb már könnyen belőhető.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák