Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heller2

    aktív tag

    válasz Kiskokó #53870 üzenetére

    Ott nem lehet ám PP-t nyomni, meg AFK míg odaértek valahova... :P :P :P

    GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Kiskokó #53870 üzenetére

    Kiskokó jelölj be Social Clubon : RickBrutal
    Általában külföldi baráti társaságomból töltöm fel a csapatot, mind egytől egyig jó munkás kulturált és jópofa játékos , sokat poénkodunk igaz angolul :)) Viszont ők már ismerik a járást sokat csináltuk ezt a farmolást is közösen.

    (#53871) freeknight : 1. Elmész a bank elé. 2. Keresel egy darab négy ajtós kocsit (suvokat szeretjük). 3. Már a "menekülő kocsiban" ülve lekoccolod a checkpointot. 4. Szemből nézve a bank bejáratát bal oldalra leparkolod közvetlenül a járdára(Fontos hogy 10% alatt maradjon a sérülése). 5. Elfutsz az apartmanodik ahol a garázsbejáratot használod(Fontos hogy a kék körbe állj bele.) (Ez még a régi időkből megmaradt apartman ahogy annak idején a kuruma ment.) 6. A garázsodban vársz kb 12-20secet és kijössz.

    Ha minden jól megy mire te kijösz a garázsból én már leparkoltam a kosárpályára a helit és váltalak a "saveléssel". A maradék 2 ember aki a banknál vár reseteli a finálét pl : felrobbantja a kocsikat stb...
    Restart után a bankkal szemben spawnolunk és a kocsi továbbra is ott van ahova parkolad és a heli is ;)

    Összességében a nehéz részét én fogom végezni a helispawnal(megjegyezném instant megvan ;) ) és a játék végén a resettel.

    A Finálét úgy tudom újra spawnolni hogy a megfelelő időben DC-zek ki és a további teendőket is pofátlanul gyorsan és a megfelelő sorrendben csinálom.

    Nem fogjuk cserélgetni a hostokat , én tudom hogy kell eddig 100% osan mindig újra tudtam hostolni és az Elit Ch is meglett a végén ;)
    ----- ------ ------

    Kérek minden érdeklődőt RickBrutal - SocialClub profilomon vegyen fel ! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák