Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    Sziasztok !

    Elöljáróban gyorsan : 2016 elején játszottam utoljára így az összes komolyabb dlc kiesett. Jelenleg van egy bunkerem és pörög a termelés.

    Végig olvastam az összefoglalót figyelmesen de továbbra sem tudom értelmezni mi az a CEO. Egyáltalán hogyan tudok belépni , irodát és hozzá tartozó (raktárat,garázst) venni.
    Minden más tiszta MC-BUNKER-MOC-HANGAR.
    Securoserv is teljesen új volt de azt hamar megoldottam VIP csatlakozással.

    Szóval az első mi a menete a CEO-nak ? Esetleg van/vannak beugró küldetések ?
    Mint olvastam a Bunker egy teljesen különálló vállalkozás és közben nyugodtan lehetek MC/CEO. - Ha felépítek egy MC/CEO vállalkozást de közben beugrok a bunkeremben akkor is folytatódik a termelés MC/CEO fronton ? ( Tételezzük fel a suplly rendben van és open public sessionben is vagyok , lehet rá bármi más hatással ? )
    Ugyanis arra gondoltam egyszerre pörgetném a CEO/MC -t a bunkerral kiegészítve így 2 helyről is lehetne passzív pénzforrásom.
    :R

    [ Szerkesztve ]

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Kiskokó #53255 üzenetére

    Egy kissé inaktívra sikerültem a hétvégén azért nem reagáltam de nem feledkeztem meg rólatok.

    (#53255) Kiskokó,(#53257) ucli : Köszönöm a válaszokat nagyon tartalmasra sikerültek ;) Mellé néztem még guideot amivel már 100% clear mindent. Ucli nagy pacsi a sok gépelésért :K

    Most jelenleg a bunkerem már maxos mellé megvettem a legolcsóbb Clubhous-t + kokain tanyát a legolcsóbbat.Az alapján amit itt tapasztaltam befogok költözni teljesen a városba illetve kicsengetem a legdrágábbra a pénzt. Nem hittem de valóban tragikusak még légi közlekedéssel is a távolságok itt már érződik az " olcsó húsnak híg a leve " téma. Még mellé ezt a táblázatot találtam , szerintem szuper érdemes megnézni.

    Pacific heist után kaptam egy ilyen üzenetet

    Elsőre arra tippelnék hogy csalók ellen készült viszont én a haverokkal játszottam és sehol nem volt hacker a friends only sessionben. Szóval elég igazságtalannak érzem vagy talán a Rockstarnál már az is problémát jelent ha naponta 3-5 alkalommal játszunk le ?

    Apropó Pacific. S. heist van itt valaki aki tudja hogyan lehet megszerezni a helit ? Körbejártam 3 rendőrséget+kórházat de egyik helyen sem spawnolt. Valamiféle motort emlegettek sokat esetleg egy stunt jumpal triggerelném a spawnot ?(Már nem tudok másra gondolni) Autót már tudok savelni és van pár külföldi ismerősöm aki a helit szokta de természetesen az ilyen jellegű kérdésre nem szívesen válaszolnak.

    Nálatok a PH!crewban hogy szokott alakulni az aktivitás ? Sajna ismerőseim elég véletlenszerűen tudnak csak játszani nekem viszont szükségem lenne egy fix csapatra akik tudnak pl eladásban/Pacific S. heist farmolásban segíteni, természetesen ez vissza fele is jár részemről ;)

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Plata #53327 üzenetére

    Akkor melyik az ajánlott ? Abban biztos vagyok hogy ez hulladék egy location ennél ha mást nem de 1 fokkal jobb kellene és hajlandó vagyok csengetni is érte :)

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Kiskokó #53377 üzenetére

    Szép részletes táblázat ha valaki kíváncsi pontosan mennyi az annyi.
    Katt

    Jelentkeznék a PH! Crew-ba ha van még szabad hely.
    150 lvl környékén járok , alig 1 hete tértem vissza kb 1-1,5 éves kihagyásból de azóta már többnyire uptodatenek érzem a jelenlegi játéktudásomat. Természetesen elolvastam a szabályzatot és egyet is értek vele.
    Jó volna végre egy kulturált közösséggel játszani , nem ragoznám a public toxic community-t tudjátok miről beszélek. :U
    Supply eladásra és PAC heist farmolásra számítok legalábbis remélem van ezekhez vállalkozó szellemű játékos ;) .Nálam oda - vissza működik ha valaki segít pl: eladni akkor ha hív rám is lehet számítani ennyire egyszerű.
    SC : RickBrutal
    Van esetleg discord/ts ahol fent vannak az aktív játékosok ?

    (PAC fináléra tudok helit és car-t savelni , épp be van készítve egy finálé ahol gyakorlatban is szeretném tesztelni a módszert mihamarabb.)

  • Rick3D

    senior tag

    Játékosokat keresek Pacific Standard heistre !
    -car & heli save
    -Elite challenge
    -Finálé farmolás
    -Jelenlegi leggyorsabb pénz farmolás
    Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését dobjon egy PM-et. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Rick3D

    senior tag

    válasz HussarF #53412 üzenetére

    Nem tudom hogy a batmobile bent van-e a játékban avagy sem de egy modder spawnolt belőle vagy 20-30at a strip club elé és tudtam menni vele pár kört :)

  • Rick3D

    senior tag

    PH crew sessiont ki csinálja ma ? Már egy jó ideje próbálkozom de senkire nem tudok csatlakozni. Köszönöm előre is ! :R

  • Rick3D

    senior tag

    Ha már CM volt nemrég a téma egy siker storyt megosztanék veletek.

    Múlt hét vasárnapján este ellátogattam erre az oldalra.Egyetlen ember hirdetett PC-re CM-et. Nem sok esélyt láttam rá hogy ilyen randomitásban sikerülhetne a CM de adtam neki egy esélyt. Miután ráírtam a csávóra azzal fogadott ha 2 perccel előbb írok akkor mehetnék de már megvannak. Nem igazán voltam meglepődve azon a napon szó szerint minden amibe fogtam ingame / realife a lehető legrosszabbul sült el.Már csak mosolyogtam. :K

    20 perccel később jött az üzenet hogy egy agyhalottat fogtak ki és ha szeretnék csatlakozhatok.Miután felmentem discordra 2 francia és egy német srác fogadott. Szerencsére majdnem mindegyikünk folyékonyan beszélte az Angolt. Egy pár perc alatt átdumáltunk mindent A-B tervek ha szarul sülnének el a dolgok.

    Nincs mit túlságosan ragoznom az elképzelhető összes küldetést és finálét extra über biztonságosan csináltunk. Két küldetést kellet csak restartolnunk az idő miatt ugyanis eltöketlenkedtük :DDD . Nagy meglepetésemre megvolt a kellő komolyság és skill mindenkinél. Pontosan nem tudom mikor kezdtük el de reggel 6-ra végeztünk vele.Mindezt úgy hogy rajtam kívül még 2 másik srác is kb 1,5-2 évvel ezelőtt csinálta a Human labs & A series funding hesiteket !!

    Összességében megváltozott a véleményem valamelyest a random emberekről de messze menő következtetéseket nem merek még így sem levonni. Egy idegesítő dolog volt ami mellett még ebben az irományban sem tudok elmenni. Ugyebár órákon keresztül Angolul kommunikáltunk és az egyiküknek sajnos eszméletlen gyenge volt minden téren képtelen volt akár 3 szavas mondatot összerakni.Kihívás volt végig hallgatni és kibírni :DDD Viszont ami a legfontosabb mindenki megértő volt végig és nem kezdtük el cseszegetni hanem segítettük, elmondtuk még 4x - 5x . Ezzel csak annyit szeretnék írni hogy nyomassátok az Angolt legalább egy alap szintig hogy ilyen dolgokban rész tudjatok venni.

    A CM mellé még jött a loyalty + még egy aminek a nevét már nem tudom :C 3 Challenge lett meg egyszerre.

    KÉP, csak a biztonság kedvéért ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Rick3D

    senior tag

    Pacific Standard Heist Finale FARM !

    - Csak is kizárólag a Finálét fogjuk farmolni setup missionok nélkül !!

    2-3 játékost keresek !

    - Garantált Elite Challenge -

    - 20% részesedés 2 jól sikerült menet után. -

    Elvárások

    - Full armor+bf helmet -
    - A Finálé legalább felületes ismerete -

    Utolsó alkalom hogy ezen a fórumon meghirdetem.A létező leggyorsabb legális pénz farmolás , óránként csapattól függően 3-5 kört tudunk letolni ami 350.000 $ x3-5 lehet kezdeni számolgatni mi mennyit hoz :) Nyilván nekem is könnyebb dolgom lenne Magyarokkal ezért is gondoltam először rátok. Még kb 1-2hétig (3) fogom vinni a csapatokat. Még egy apróbb részlet ha valaki tud kocsit menteni (car save) 1-2 perccel meggyorsítja a köröket , szívesen látnám :) Igény esetén tudok TS -t biztosítani.
    Ma este 8-9 órától vagyok elérhető.
    Várom az érdeklődőket RickBrutal - SocialClub vagy steamon

    [ Szerkesztve ]

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Kiskokó #53870 üzenetére

    Kiskokó jelölj be Social Clubon : RickBrutal
    Általában külföldi baráti társaságomból töltöm fel a csapatot, mind egytől egyig jó munkás kulturált és jópofa játékos , sokat poénkodunk igaz angolul :)) Viszont ők már ismerik a járást sokat csináltuk ezt a farmolást is közösen.

    (#53871) freeknight : 1. Elmész a bank elé. 2. Keresel egy darab négy ajtós kocsit (suvokat szeretjük). 3. Már a "menekülő kocsiban" ülve lekoccolod a checkpointot. 4. Szemből nézve a bank bejáratát bal oldalra leparkolod közvetlenül a járdára(Fontos hogy 10% alatt maradjon a sérülése). 5. Elfutsz az apartmanodik ahol a garázsbejáratot használod(Fontos hogy a kék körbe állj bele.) (Ez még a régi időkből megmaradt apartman ahogy annak idején a kuruma ment.) 6. A garázsodban vársz kb 12-20secet és kijössz.

    Ha minden jól megy mire te kijösz a garázsból én már leparkoltam a kosárpályára a helit és váltalak a "saveléssel". A maradék 2 ember aki a banknál vár reseteli a finálét pl : felrobbantja a kocsikat stb...
    Restart után a bankkal szemben spawnolunk és a kocsi továbbra is ott van ahova parkolad és a heli is ;)

    Összességében a nehéz részét én fogom végezni a helispawnal(megjegyezném instant megvan ;) ) és a játék végén a resettel.

    A Finálét úgy tudom újra spawnolni hogy a megfelelő időben DC-zek ki és a további teendőket is pofátlanul gyorsan és a megfelelő sorrendben csinálom.

    Nem fogjuk cserélgetni a hostokat , én tudom hogy kell eddig 100% osan mindig újra tudtam hostolni és az Elit Ch is meglett a végén ;)
    ----- ------ ------

    Kérek minden érdeklődőt RickBrutal - SocialClub profilomon vegyen fel ! ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Laraxior #53881 üzenetére

    Nem olvastam végig csak gyorsan átfutottam viszont ezen a kommenten megakadt a szemem. Igen szoktam 25%-ot osztani olyanoknak akikkel már rengetegszer letoltuk(baráti társaság) akikkel már összeszoktunk bár nem mintha rád tartozna.... Az úgynevezett 350k körönként nem a semminél több hanem mindennél ugyanis Finálét farmolunk tehát szorzod óránként 3-5 körrel. Ismeretleneknek nem osztottam soha és ezután sem fogok 25%-ot phcrew tag ? Felvesz , megismerkedünk és utána lehet szó bármiről. Ha akár melyik állításod is megállná a helyét akkor a baráti társaságom nem tudott volna az elmúlt 1-2 hét során bunkert-hangárt és a létező összes finomságot megvenni amit szeretett volna .. jah alsó hangon még azt is elárulom hogy a bunkeres fejlesztéseket IS pénzből húztuk ki :)

    Részemről ennyi ... aki felvett azzal SC-on beszélek aki nem pedig így járt ;)

  • Rick3D

    senior tag

    Sziasztok !

    Volna itt olyan vállalkozó kedvű játékos aki szeretne freeroam pvpzni ?

    Amikor időm engedi pvpzek és sokszor nagyon jó móka lenne coopban játszani. Természetesen e-mellett szívesen segítek hordani ceos cuccokat stb... A lehető legszélesebb körű jármű repertoár áll a rendelkezésemre, választék az van de általánosságban kellene egy lövész (gunner) vagy pilóta/vezető.
    Jobbára a kommunikációt mikrofon jelenlétében kellene megoldani nem pedig chaten irkálva , pl: ts,discord akármi...

    Dobjatok egy pm-et ide vagy játékban Rickbrutal néven vagyok elérhető.

  • Rick3D

    senior tag

    válasz freeknight #61763 üzenetére

    Régi szép idők :DDD Még 1.6 idején is mikor már hígult az akkori szűk gamer közösség :DDD
    Köszönöm hogy emlékeztettél rá :)

  • Rick3D

    senior tag

    Hali,

    Vannak még crew eladós sessionok ? Ha igen akkor mi is a menete? Már rég játszottam :)

  • Rick3D

    senior tag

    válasz gabesz123 #70448 üzenetére

    Már az is csoda hogy itt a TOPICBAN méltóztatott egy PH-s crewtag válaszolni. Először is köszönöm neked :R
    Már ebből ítélve is sejtettem hogy megfeneklett az online tagok száma ahogy te is írtad.

    Legutóbb 2017 vége fele játszottam. Akkor alig tudtam levakarni a crewt annyian voltunk. Szinte minden nap este 20 v. több fős sessionok voltak eladásokkal stb... Akkoriban freeroamban irtottam a népet illetve a crews sessionokben büntettem a griefereket. Megjött a kedvem egy kis GTAhoz és mivel akkoriban csak segítettem eladni gondoltam most én is kiveszem a részem a mókából. Igazából nincs már $ szükségem csak FUN miatt jöttem vissza.
    Az összes létező ismerősöm aki tolta , szám szerint 82 játékos eltűnt/felszívódott/elnyelte a föld. Keveseket akiknek volt más elérhetősége és utolértem mind ráuntak vagy elmentek RP szerverre. Írtam Hegyipapának is hogy vegyen vissza mert a PHveteránokban senki nem aktív de miután több hete lépett be :N
    Végül is mindegy de azért ledöbbentem hogy egy aktív embert sem találtam.
    Hackerek sajnos már akkor is borzasztóan sokan voltak. Egyik pillanatról a másikra elszaporodtak és felborították a sessionoket. Részemről onnantól vesztettel a Rockstar a hitelességét miután beküldtem egy ticketet egy csaló ellen ahol összeszedtem mindent róla. Screenshotokkal és egy vágott+vágatlan videóval támasztottam alá hogy a bizonyos játékos csalt. 5x egymás után indítottam újra a ticketet több héten át és minden alkalommal egy gépi szöveget kaptam. Kvázi le**sták a fejemet ... egy darabig érdekel és figyelemmel kísértem de azóta sem kapott bannt :) egy a sok eset közül. A következő rész már várós :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák