Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    válasz #16514048 #9657 üzenetére

    A IV áprilisban jelent meg és nyár elején már lehetett tudni, hogy év végén jön PC-re, itt majdnem 9 hónapig síri csend és hullaszag volt, szerintem sokkal többen paráztak emiatt, hogy nem jelenik meg, ezért is született a petíció. Szerintem mondjuk nem volt kétséges, hogy jön, a GTA III óta minden rész csúszva jött PC-re, -bár egyre nagyobb csúszásokkal-, nem lett volna logika abban, ha ezt a részt nem hozzák ki számítógépekre.

    Én mondjuk múlt pénteken vettem meg PS3-ra, de ha kijön a PC-s verzió és nem kíván magának 780-at, hogy szebb legyen, mint konzolon, akkor tuti lecserélem a PC-s verzióra. Bár fene tudja, év végén le akarom cserélni a PS3-at, PS4-re, majd lehet megveszem inkább arra. Még sose játszottam ezelőtt GTA-t konzolon, de nagyon bejött a fotelből játék és Free Aim-mal se nehéz célozni.

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák