Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    válasz Gothmog #696 üzenetére

    Jol gondolom, hogy a valasztott sebzes tipusok a physical es a trauma?
    A csillagkepekkel meg ha jol latom gyakorlatilag ramentel a vedelemre.

    Nincs sok tapasztalatom meg magasabb szinten a jatekkal (eddig egy 70-akarhanyas a legnagyobb karakterem), de ugy erzem, most kezdek talan kicsit jobban raerezni a dolgokra, mostanra kezdem latni, hogy mennyit is szamitanak a resistek, az armor, vagy az OA/DA. Es hogy gyakorlatilag arrol szol a gearelodes, hogy mindenbol kell majd valamennyi es ezekkel kell zsonglorkodni, hogy mibol mennyi az optimalis.

    Egyebkent most elite act 2-ben ugy erzem, konnyebb a jatek, mint veteranon volt. Gyakorlatilag mindent daralok, az olyan bossokat is, amik elozo nehezsegen eddig mindig paraztattak. Pl. act 2-ben van az elejen, talan Arkovian Foothills-ben, az arenaban egy dual wield-es csoka, na az eddig mindig megkergetett, mert soha nem tudtam ugy leolni, hogy kozben siman csak bealltam volna vele szemben es csak utottem volna. Most meg, pikk-pakk osszecsuklott. :DD

    Gyanitom ez a kozel 40K dps + a mar sokkal jobb szinten levo resistek miatt lehet. Meg a kieg ellenfelei egyertelmuen nehezebbnek tuntek, most hogy visszajottem a jatek alap reszehez, minden konnyebbnek tunik.

    Vegre meglett Devil's Crossing-gal a honored es meg tudtam venni a Writ-et, hogy mostantol gyorsabban jojjon hozzajuk is a reputacio.

Új hozzászólás Aktív témák