Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Peace #1485 üzenetére

    1 kalappal a vizsgákhoz!

    (#1489) djherby: kicsit kiegészítem amit Badlof2k írt.
    Szöveg vagy hang alapú kommunikációt engedélyez az adott szerverhez csatlakozottakkal. Ezen felül szöveges infókat, linkeket képeket stb. lehet elhelyezni mint egy fórum összefoglalóban. Ami itt nincs ugye. Egy ideje gondoltam hogy össze kellene hozni egyet - meglátjuk, most a Discordra koncentrálok (tegnap óta).
    Közben felmerült igény hang kommunikációra vagy chatre - erre is lenne a Discord.
    Most ismerkedek vele, de amire használnánk:
    Hasznos infók, buildekhez linkek, általános beszélgetés, co-op partner keresés, segítségkérés akár nagy boss lenyomásában, akár mert nincs meg a recept és kraftolni kellene, tanács, stb.
    Ami még előnye, a chat miatt esetleg hamarabb kaphatsz választ mint itt, és a GOG-osok is használhatják (ellenben egy Steam Grouppal). Emellett más fórumról is behívunk játékosokat, szóval egy platform és fórumfüggetlen hazai közösség lenne.
    Tudom hogy singleplayer a játék, és sokan vissza-visszatérnek, szóval nagy tömeg nem lesz. :) De pár ember miatt megéri, és ugye X-Box One konverzió is lesz, majd nekik is hasznos lehetnek az infók.

    (#1491) Peace: amennyire nem jött be a D3-ban, itt annyira bejött nekem.
    Igen, lehet petes.

    (#1494) Amartus: a Compendium elején sok lenyitható rész van, az egyikben van magyarázat.
    U: Ultimate képes, G és szám: mennyire nehézen gearelhető, stb.

Új hozzászólás Aktív témák